Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da je forum Hronika izdvojen iz foruma Politika i sada je poseban forum u kategoriji "Društvo".

Koji Procesor

Dupont

Domaćin
Poruka
4.644
x2 6000+ ne moze vise od 2400 da izvuce ;) tako da verujem da je to x4 verovatno samo ko zna sta je radio... cekamo ;)
Taj 6000+ sam prodao pre mesec dana ali sam sa njim izvukao isto toliko poena u defaultu!Izgleda da se X4 Procesori jos nisu sasvim dovoljno razvili a i Chip 790FX takodje pa mi ne preostaje nista drugo nego da cekam:D

Dupont

Domaćin
Poruka
4.644
inache... ma taj Phenom qpuju samo oni koji su zaludjeni u AMD!!! Pa pogle OC mogucnosti :lol: evo ti mu sam nadji maximum....
Mene mi DOBRO!;)
Kad nemam cigare dobar je i Marlboro,kad nemam sta da jedem dobre su i Becke Snicle,kad sam zedan dobra je i Coca-Cola(original podrazumeva se),kad nemam drugi Auto dobar je i BMW(528I) a kad nemoze bolje dobar je i QUAD CORE PROCESOR;)
Sta ces sirotinja!!!:p

Dupont

Domaćin
Poruka
4.644
Mene mi DOBRO!;)
Kad nemam cigare dobar je i Marlboro,kad nemam sta da jedem dobre su i Becke Snicle,kad sam zedan dobra je i Coca-Cola(original podrazumeva se),kad nemam drugi Auto dobar je i BMW(528I) a kad nemoze bolje dobar je i QUAD CORE PROCESOR;)
Sta ces sirotinja!!!:p
A kad nemam brzi Internet dobar je i ovaj:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.