Koji prilog volite na pici

nagradno pitanje logicno glasi kakva je riba tuna? Ako volis recnu i morsku a tunu ne :think:
Da ni skuše ne volim baš, ali to pojedem kad se zeznem pa kupim. Sardine da. Od konzervi... se tuna samo tako servira? Možda je i do konzervirane tune taj mrz ka njoj...

Volim morske plodove, i na pizzi.

Volim i riblje čorbe, i losos, i pastrmku, i šta se još služi po restoranima...
Oslić isto, to nisam baš dugo jeo...

Možda zato što je "samlevena"...
 
Ni ja nisam ljubiteljica skuse i lokarde, vise preferiram morskog psa, oradu ili brancina, ali pokusaj nabaviti tuna steak (fini odrezak od tune) pa ispeces na maslinovom ulju, onda u to ulje umutis majonez i dodas limunovog soka, naprvis dresing i prelijes na steak :zkez:
a ima i losos pastrva (zibvi u bocatoj vodi a ponekad moze i uzgajaliste u moru) odlicna je, ruzicasto meso...
oslic je klasika, lagana bijela riba, dobre su i srdele....
 
1668180951726.png
 
ma dajte vi piccu , pa kakva i da je

uh nemoj tako

imala sam 17 godina kad me put odneo daleko na neki seminar

pri povratku kuci na jednoj maloj zheleznoj stanici u nekoj zabiti mala pizzerija

kontam "nekako to sve izgleda ulijpljeno" ali tad sam bila mrshava ko grana a ogladnjela

naruchim pizzu hawai dakle sa ananasom shunkom sirom

pojedem ja to

i za malo vremena boli stomak i muka i jedva sam otrchala do kante ispovratjala zhivot

sad kad neko kazhe hawaitoast ili pizza hawai to vishe nebi pojela nema para

iako odvojeno sve volem rado jedem ananas, shunku retko, volim sir ali nikako vishe skupa
 
uh nemoj tako

imala sam 17 godina kad me put odneo daleko na neki seminar

pri povratku kuci na jednoj maloj zheleznoj stanici u nekoj zabiti mala pizzerija

kontam "nekako to sve izgleda ulijpljeno" ali tad sam bila mrshava ko grana a ogladnjela

naruchim pizzu hawai dakle sa ananasom shunkom sirom

pojedem ja to

i za malo vremena boli stomak i muka i jedva sam otrchala do kante ispovratjala zhivot

sad kad neko kazhe hawaitoast ili pizza hawai to vishe nebi pojela nema para

iako odvojeno sve volem rado jedem ananas, shunku retko, volim sir ali nikako vishe skupa
:fdlan: :tease:, nije svejedno )))
 
uh nemoj tako

imala sam 17 godina kad me put odneo daleko na neki seminar

pri povratku kuci na jednoj maloj zheleznoj stanici u nekoj zabiti mala pizzerija

kontam "nekako to sve izgleda ulijpljeno" ali tad sam bila mrshava ko grana a ogladnjela

naruchim pizzu hawai dakle sa ananasom shunkom sirom

pojedem ja to

i za malo vremena boli stomak i muka i jedva sam otrchala do kante ispovratjala zhivot

sad kad neko kazhe hawaitoast ili pizza hawai to vishe nebi pojela nema para

iako odvojeno sve volem rado jedem ananas, shunku retko, volim sir ali nikako vishe skupa
ja ću da poludim od tvoje pice :rotf: :rotf:
 
uh nemoj tako

imala sam 17 godina kad me put odneo daleko na neki seminar

pri povratku kuci na jednoj maloj zheleznoj stanici u nekoj zabiti mala pizzerija

kontam "nekako to sve izgleda ulijpljeno" ali tad sam bila mrshava ko grana a ogladnjela

naruchim pizzu hawai dakle sa ananasom shunkom sirom

pojedem ja to

i za malo vremena boli stomak i muka i jedva sam otrchala do kante ispovratjala zhivot

sad kad neko kazhe hawaitoast ili pizza hawai to vishe nebi pojela nema para

iako odvojeno sve volem rado jedem ananas, shunku retko, volim sir ali nikako vishe skupa
Ja sam jednom jeo tu havajsku i nije mi bila loša. Možda jednostavno neki od sastojaka te pizze nije bio najsvježiji pa ti je zato bila muka. Pogotovo ako je to bilo u, kako kažeš, zabiti, gdje vjerojatno nije velika fluktuacija gostiju pa im namirnice vjerojatno dugo stoje.

Ja obožavam plodove mora na pizzi ali nema šanse da bih naručio pizzu fruti di mare u pizzeriji u nekoj zabiti.
 
Ja sam jednom jeo tu havajsku i nije mi bila loša. Možda jednostavno neki od sastojaka te pizze nije bio najsvježiji pa ti je zato bila muka. Pogotovo ako je to bilo u, kako kažeš, zabiti, gdje vjerojatno nije velika fluktuacija gostiju pa im namirnice vjerojatno dugo stoje.

Ja obožavam plodove mora na pizzi ali nema šanse da bih naručio pizzu fruti di mare u pizzeriji u nekoj zabiti.

Plodove mora obožavam ali ne na (zbog ovog sto se valja i ludi od moje puzze) tankom tesu sa paradajz sosom koje se peče
 

Back
Top