Koji OS koristite?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Awesome

Zainteresovan član
Poruka
180
Haha BackTrack je jedan od najnovijih Linux Distribucija i namenjena je forenzičarima haha (ne znam zašto, sad sam to negde pročitao) i čak je još samo u beti, zato radije neskidaj nije namenjen nama smrtnicima :).
Najbolje ti skini jedne od najpopularnijih linux distrbucija Ubuntu, Fedora, OpenSuse,....Imaš čak preko 300 distribucija,...I većina popularnih distribucija (pogotovo Ubuntu) je updatovan svakih šešt meseci.

sasa6

Aktivan član
Poruka
1.707
Haha BackTrack je jedan od najnovijih Linux Distribucija i namenjena je forenzičarima haha (ne znam zašto, sad sam to negde pročitao) i čak je još samo u beti, zato radije neskidaj nije namenjen nama smrtnicima :).
Najbolje ti skini jedne od najpopularnijih linux distrbucija Ubuntu, Fedora, OpenSuse,....Imaš čak preko 300 distribucija,...I većina popularnih distribucija (pogotovo Ubuntu) je updatovan svakih šešt meseci.

Pa otkud znam vec sam ga skinuo, a ubuntu imam vec...

Тасман

Domaćin
Poruka
4.264

BT3 је одавно изашао у финалној варијанти
За форензичаре, инсталирајте па ће те да видите зашто је између осталог намењен и њима :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.