Koji muškarci su najbolji u krevetu?

Sta imam od toga da me neko 'primijeti'? Nista.

Ja sam mrtav ozbiljan kad kazem da mi ne pada na pamet mucenje kako bih zadovoljio neku 'zensku'.

Ako ona ne moze da se zadovolji sama, recimo u situaciji i poziciji da muskarac lezi a da je ona gore, ja licno nikad ne bih ni pokusavao da zadovoljim tu zensku.

Neka nadje neku drugu budalu.

Ne pricam o tome da dosadi neka poza ili da se seks svodi na par poza, ali da mi desi tako neka situacija - samo bih joj rekao: idi legendo nadji nekog drugog.

Da sam na tvom mestu ja bih i cigaru zapalila, novine čitala dok ona "uživa"...
 
Sta imam od toga da me neko 'primijeti'? Nista.

Ja sam mrtav ozbiljan kad kazem da mi ne pada na pamet mucenje kako bih zadovoljio neku 'zensku'.

Ako ona ne moze da se zadovolji sama, recimo u situaciji i poziciji da muskarac lezi a da je ona gore, ja licno nikad ne bih ni pokusavao da zadovoljim tu zensku.

Neka nadje neku drugu budalu.

Ne pricam o tome da dosadi neka poza ili da se seks svodi na par poza, ali da mi desi tako neka situacija - samo bih joj rekao: idi legendo nadji nekog drugog.
Crnogorac u krevetu alert
 
Ok, zene (i muskarci), da li ste primetili korelaciju izmedju nekih osobina muskaraca i njihovog performansa u krevetu?

Stepen obrazovanja/ velicina polnog organa/ zanimanje/ otvorenost/ zatvorenost/ finansijska situacija etc.

Posto imamo temu gde se analiziraju zenske vestine u krevetu zasto ne bismo uradili isto i sa muskim?
Nisam dobar u krevetu,al' zato na podu....
 

Back
Top