Koji mobilni imate....??

Koji mobilni imate.....??

• LG

• NOKIA

• SAMSUNG

• SONY ERICSON

• ALCATEL

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Turelio

Aktivan član
Poruka
1.198
Nina2:
Telefoni sa symbianom su vise klase i skuplji su, mozda se zato tebi i tvojim drugovima ne dopadaju. ;) Symbian je os za 'pametne' telefone, istina je da ga ljudi ne vole zbog sporosti, ali ako pogledas sta sve imas na njemu i sve istovremeno radi..vredi. Inace, symbian odavno nije vise u 'fazi' razvoja. Razvija se vec 5-6 godina. To bi onda isto bilo kao da kazes win. je u 'fazi' razvoja :lol:
Jedino sto moze da se zameri symbian telefonima je sporost i nista drugo.

Drago mi je da jedna devojka ima lepo misljenje o symbian telefonima :)

Cujes druze??? Sve sto je ona rekla je istina... Sem onog win u nije fazi razvoja :( Jes da ovo nije tema za to ali, u nekom casopisu sam procitao da windows ima 5000 gresaka u sebi.. Tako da nije sarsen...

Turelio

Aktivan član
Poruka
1.198
Verujem ti... Slucajno sam poslo onaj odgovor... Tj. promasio sam temu :( IZVINI!!!

Verujem ti i to da si prezadovoljna, jer sa telefonom od 400eur. kako se mozes drugacije osecati??? ;)

Ja imam N6630 i razmisljam da za 2 meseca kupim N70 fon mi se bas svidja... Samo sto je N6630 brzi od N70 verovala ti to ili ne...

Profimare

Elita
Poruka
22.280
Eh moram i ja da se ubcim malo :)

6630,6680,6681 i N70 imaju isti proceso tj. radi na 220mhz... E sad logicno da ako je telefon savrseniji tj. ima ekran od vise boja, zahtevnije aplikacije itd. on mora da bude sporiji.

Opet cu da dam tabelu pa uporedite...

jb-n70.gif

Ali opet, ja bih uvek uzeo n70 nego 6630 iz mnogo drugih razloga ;)

Profimare

Elita
Poruka
22.280
E jos nesto... sve je to opet sto se kaze na papiru i razlike u realnosti nisu drasticne ;)

A ono da win ima mnogo gresaka... Hehe, pa to je microsof najveci prevarant na svetu. Zato stalno izlaze zakrpe zbog kojih oni uzimaju mnogo kesa, ma sve je to osmisljeno samo da ti uzmu pare ;)

Turelio

Aktivan član
Poruka
1.198
Evo par viceva o Microsoftu i Bilu :D:D:D:D:D:D:D (znam da nije tema za to, ali nisu losi, a i mi pomalo raspravljamo o microsoftu ;)

Pilot je upravljao malim avionom u kojem su se nalazile veoma važne osobe. Trebalo je da sleti na aerodrom u Sijetlu (tamo je sedište "Microsofta"), ali je zbog magle vidljivost bila manja od deset metara, a instrumenti nisu radili. Posle sat vremena paničnog i bezuspešnog kruženja, sa malo preostalog goriva i uzbuđenim putnicima, primetio je zgradu i čoveka kako radi na petom spratu. Pilot otvori prozor i viknu mu:
• Hej, gde se nalazim?
• Vi ste u avionu! - odgovorio mu je čovek.
Pilot je zatvorio prozor, okrenuo se za 275 stepeni, bez problema stigao do aerodroma udaljenog sedam kilometara i prizemljio se. Baš kad je sleteo, nestala je i poslednja kap goriva. Zbunjeni i zadivljeni putnici pitali su ga kako je uspeo.
• Jednostavno - reče pilot - pitanje koje sam postavio onom čoveku bilo je jednostavno. Dao mi je tačan, ali potpuno beskoristan odgovor, što znači da je službenik "Microsoftove" Službe podrške korisnicima, a od te zgrade se brzo i lako dolazi do aerodroma.

Došli Klinton, Jeljcin i Bil Gejts kod Boga i on im da priliku da mu postave jedno pitanje o tome šta će se dogoditi u budućnosti.
Klinton ga pita kad ce Amerika biti najveća svetska sila i izađe uplakan, kao on to neće doživeti.
Jeljcin ga pita kad će Rusija konačno prebroditi krizu i izađe sav uplakan, kao no on to neće doživeti.
Bil ga upita kad će Windowsi konačno biti bez bagova i izađe.
Ova dvojica ga pitaju šta mu je Bog rekao.
Bil: Ništa, još plače.

Piči Bill Gates 200 km/h u Ferariju lokalnim putem i zaobilazi neki stari seoski kamion sa malo starijim parom unutra.
• Pogledaj ovu budalu, dedice! Ovo mora da je neko iz Microsofta, ako ne i lično Bill Gates. Kladim se da će se spičiti brzo.
Ubrzo nakon toga nailaze na skroz slupan Ferari u kanalu.
• OK, bakice, šta se tu može. Ostaje nam samo da ga kao dobri ljudi sahranimo.
I tako sahraniše Bill Gates-a. Samo što su spustili ašove, kad evo stižu pajkani.
• Da li ste videli udes?
• Pa ne baš, videli smo ovu budalu kako nas je zaobišao brzinom od 200 na sat. Na kraju smo došli dovde i sahranili Bill Gates-a.
• Da li ste bili sigurni da je mrtav?
• Hmm, pa, on je tvrdio da nije, ali znate već kako Bill Gates laže.

Turelio

Aktivan član
Poruka
1.198
e pa za te pare za koje dobijes SE K700i treba da budes prezadovoljan...

Ja sam ga imao, i jedino sto mi se nije svidjalo na njemu je dzoestik, i klizavost maskice...

Dzoestik mi je brzo otisao, zato sto je vrlo osetljiv...
A maskica je uzasno klizava, ali je kvalitetna..

U svakom slucaju K700i je extra fon

saladin

Primećen član
Poruka
565
Ispravka sadasnje stanje sonyeriksson k700i i motorola v3i. znam da ce sad da pocne pljuvanje po motoroli ali ja sam zadovoljan sa njom.
narovucenije ove price: "Ne kudite konja koga niste jahali."
A samsung d600 je extra fon. Isto kao i nokija 6630 koja je po meni bolja od 6680 ali to je samo moje skromno misljenje. poz raja

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.