koji mis kupiti za gaming (pucacine)

Koji je bolji mis za gaming


  • Ukupno glasova
    10
  • Anketa je zatvorena .
Sad nije mi jasno a4 tech ima ja msm pet modela istog cenovnog ranka A4 TECH
XL-750BF,A4 TECH
XL-760H,A4 TECH
XL-750BK,A4 TECH
XL-740K koji je najbolji?

A4tech su odlicni misevi za cenu po kojoj se prodaju,ali mx518 je precizniji mis iako je opticki i star vise od 5 godina.

Ako se odlucis za a4tech,onda uzmi neki iz njihove najnovije serije:

-XL-760H
-XL-750BH
-XL-747H

Ja trenutno koristim model iz prethodne serije - X-748K i odlican je mis.

http://www.x7.cn/en/index.asp
 
ako neko smatra gaming misem onaj koji kosta 50evra> onda to sve govori o njemu,hoces da kazes dupont da za 1500 ne moze da se kupi takav mis,da svi moraju da iskesiraju veci novac da bi uzeli nesto sto se smatra "gaming" misem?
ako nadjes nesto bolje od a4tech-a za te pare onda ok,al ako ces da pricas kako za ovoliko i onoliko para ima da se uzme bolji,to vec gubi smisao
 
on je verovatno pod gamingom podrazumevao da mozes da podesavas tegicima tezinu misa,balans,duble-triple klik,2000dpi......sto se mene tice neke stvari ipak treba ostaviti po strani ,jedno je potreba a drugo egzibicija
oblik,kvalitetan laser i udobni tasteri su primarni


dal je ovaj gaming ili sta neznam al lezao bi mi lepo u ruci :) ,
bigimg.jpg
 
ako neko smatra gaming misem onaj koji kosta 50evra> onda to sve govori o njemu,hoces da kazes dupont da za 1500 ne moze da se kupi takav mis,da svi moraju da iskesiraju veci novac da bi uzeli nesto sto se smatra "gaming" misem?
ako nadjes nesto bolje od a4tech-a za te pare onda ok,al ako ces da pricas kako za ovoliko i onoliko para ima da se uzme bolji,to vec gubi smisao
A ti A4-tech smatras Gaming misem?
I tacno.....samo ako "isprsis" lovu za Gaming misa(kao i za sve ostalo u zivotu) mozes da dobijes kvalitet,i tu ne moze niko da mi "dokaze" suprotno.
Ako ne znas sta je dobro-a ti uzmi ono sto je skupo,kaze nas narod.
 
on je verovatno pod gamingom podrazumevao da mozes da podesavas tegicima tezinu misa,balans,duble-triple klik,2000dpi......sto se mene tice neke stvari ipak treba ostaviti po strani ,jedno je potreba a drugo egzibicija
oblik,kvalitetan laser i udobni tasteri su primarni


dal je ovaj gaming ili sta neznam al lezao bi mi lepo u ruci :) ,
bigimg.jpg
Takvog imam "komada" 2....nije los ali nije gaming.z;)z;)
 

Back
Top