koji messenger da koristim?

IvanaZ

Obećava
Poruka
95
nasla sam negde da ljudi kukaju na MSN Messenger a ja bas mislila njega da aktiviram za video chat pa sad posto sam ja apsolutni pocetnik, jel moze neko lepo, kulturno da me uputi u tu problematiku:
sta je najbilje koristiti?
najsigurnije(i kako se zabranjuje drugima da vide i cuju sta ja pricam)?
da li obe strane moraju da koriste isti program?

hvala
 
obe strane ne moraju da koriste isti program. Ja, na primer, koristim Trilian, koji podrzava icq, yahoo, msn, aol i irc. I komunikacija radi sasvim fino (i video, i audio, i tekst)...
drugo pitanje - da li nego moze da te gleda i slusa sta ti pricas - ne, osim ako ti nekoga ne pozoves u audio/video konferenciju.
I na kraju, ja ne vidim zasto ne bi koristila msn...
 
hvala
msn- pitala sam jer je LePiaf postavio\la temu:Kako da obrisem djubre?
o prisluskivanju- chatovala moja drugarica pa joj se tip nepozvan pridruzi, sva sreca samo je on imao kameru pa joj je i pokazao kolko mu znaci taj razgovor. e ja necu tako nesto!
jel moze objasnjenje vezano za Trilian i ICQ- moram sve da se raspitam jer ovo nije moj komp. Norton mi blokira sve vrste chata i Interactive Mail pa da bih koristila bilo sta moram da trazim dozvolu od vlasnika i da on dozvoli koriscenje bilo kog programa
gde da nabavim te programe(a ja sam u Svedskoj i nema sanse da se nesto koristi neregistrovano ako mora da se registruje!)
hvala
 

Back
Top