Koji ljudi su

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.755
Vam ucinili boravak na Krsti lepsim, prijatnijim, pa i nezaboravnim?
Molim vas da tagujete ljude i / ili date razlog zasto je to tako.


@MrNapokon
Covek ima kraljevske komentare, inteligentan je veoma i uvek me nasmeje kada pise engleske reci doslovno na srpski nacin.

@Neprilagođena
Zena sa kojom sam imao i veoma prijatan odnos, a ponekad i rdjav. Svakako je ucinila moj boravak ovde lepsim kroz razgovor o stvarima koje su nam bliske. Ziveo Gothic stil, ziveo Rock, zivela morbidnost, zivela umetnost!

@tab503
Lik koji je ubedljivo najbolji diplomata. Zato i jeste ministar. Interesantni su mi njegovi komentari, upadice kao padobranac.. Mimo svega, pokazao je podrsku.

@bmaxa i @snowtrooper
Gejmeri sa kojima se moze opusteno caskati o igrama, ali i nauciti nesto novo.

@milance19
Gospodin maestro, pijanista i dobar covek. Prati moj blog sto mi je veoma drago.

@...indigo child...
Super likusa. :D
 
Навео све неке људе из најтањег слоја друштва, највећи енциклопедисти и интелектуалци су одавно бановани. А ове што си их ти набројао, то су људи који улазе у музеј, библиотеку само кад киша пада...
 
uprkos brojnim botovima i trolovima mogu slobodno ka kažem da je ovo jedan vrlo dobar forum zapravo ja ne znam za bolji možda ima i boljih otkud znam ali ne bi mogao da izdvajam sad pojedince ne bi bilo fer prema onima koji samo ponekad banu i kažu šta imaju na određenu temu a i to ponekad je više nego dovoljno da me oraspoloži i nasmeje i to je dobro eto
 
Навео све неке људе из најтањег слоја друштва, највећи енциклопедисти и интелектуалци су одавно бановани. А ове што си их ти набројао, то су људи који улазе у музеј, библиотеку само кад киша пада...
A ko su ti iz najtanjeg sloja drustva? Neprilagodjena je u predskolskom procitala vise knjiga od tebe.
 
A ko su ti iz najtanjeg sloja drustva? Neprilagodjena je u predskolskom procitala vise knjiga od tebe.
Погрешно си ме разумео. Генерално, људи често мешају образовање и интелигенцију. Веома је велика разлика између знати и разумети. Изоловано размишљање о одређеним чињеницама је, могло би се рећи, бескорисно трошење времена. Али, спајање тих чињеница да ви се створила већа слика је одраз интелигенције.
Може се закључити на основу њених креираних тема, порука на форуму да није прочитала много енциклопедија. За књиге, не знам, али ћу ти веровати на реч.
Такође, не знам је ли прочитала више књига од мене, надам се да ћемо мерити у кубним метрима наше кућне библиотеке, након тога ћемо знати одговор.

Препоручио бих ти да се престанеш дружити са тим људима.
 
Meni je otac zabranjivao da citam knjige, jer sam citao non stop i nisam izlazio :P
Isti slucaj. Kaze "Opasno je za tebe, poludeces" xD
Погрешно си ме разумео. Генерално, људи често мешају образовање и интелигенцију. Веома је велика разлика између знати и разумети. Изоловано размишљање о одређеним чињеницама је, могло би се рећи, бескорисно трошење времена. Али, спајање тих чињеница да ви се створила већа слика је одраз интелигенције.
Може се закључити на основу њених креираних тема, порука на форуму да није прочитала много енциклопедија. За књиге, не знам, али ћу ти веровати на реч.
Такође, не знам је ли прочитала више књига од мене, надам се да ћемо мерити у кубним метрима наше кућне библиотеке, након тога ћемо знати одговор.

Препоручио бих ти да се престанеш дружити са тим људима.
Nabrojao sam vise ljudi. Prvi put citam tvoj nickname. Ne znam odakle si se stvorio da kritikujes ljude u temi gde se trazi da pohvalis druge.
 
imam tri favorita.
nijedan više nije na forumu. :(
obožavala sam njihov tok misli, njihovu elokvenciju, način na koji povezuju stvari.
njihove mozgove jednom rečju

7FDE5B6C-87E7-4F58-ADE2-CB6FDA03BE47.jpeg

to sve keva i june rasterali:lol:
 

Back
Top