Koji laptop odabrati?

^^Naravno da ***** jer ti glumis neko ludilo + neces da se potrudis ni da objasnis sta ti treba, ni da pogledas ima li odgovor vec a IMA, I onda napusavas ljude koji hoce da ti pomognu. Vece pravo imaju/mo da se ljute oni tj. ja nego ti...FINAL-Uzmes lepo brate koliko novaca imas-50.000 odes u 2, 3 radnje "dobar dan-dobar dan, treba mi laptop za toliko novaca STA IMA u ponudi?" Zamolis da ti upale par kom, vidis kakav je prikaz slike otprilke....I sta je tu tolika filozofija? Suma sumarum-naci ces ti laptop I za 35 000 ali...Treba ti bar sa 8 GB RAMa, bar 4 jezgra tj I3 ili I5 procesor...Ali da ce taj "panel" tj, ekran biti bog zna kakav...NEMOJ da ocekujes ne znam sta...I kvalitte izrade...Jbg uzmes u ruke pa vidis.... Srecno and sad 1000% OVER AND OUT
 
^^Naravno da ***** jer ti glumis neko ludilo + neces da se potrudis ni da objasnis sta ti treba, ni da pogledas ima li odgovor vec a IMA, I onda napusavas ljude koji hoce da ti pomognu. Vece pravo imaju/mo da se ljute oni tj. ja nego ti...FINAL-Uzmes lepo brate koliko novaca imas-50.000 odes u 2, 3 radnje "dobar dan-dobar dan, treba mi laptop za toliko novaca STA IMA u ponudi?" Zamolis da ti upale par kom, vidis kakav je prikaz slike otprilke....I sta je tu tolika filozofija? Suma sumarum-naci ces ti laptop I za 35 000 ali...Treba ti bar sa 8 GB RAMa, bar 4 jezgra tj I3 ili I5 procesor...Ali da ce taj "panel" tj, ekran biti bog zna kakav...NEMOJ da ocekujes ne znam sta...I kvalitte izrade...Jbg uzmes u ruke pa vidis.... Srecno and sad 1000% OVER AND OUT
Za filmove nije problem jadan panel? Kupiš laptop sa HDMI i spajaš ga na TV!? Ja laptop već samo radi očajnog zvuka spajam na Kućno Kino!
 
Da li moze preporuka za laptop 40000-50000din. Potreban mi je kvalitetan laptop, pre svega da ima dobar panel. Koristio bih ga iskljucivo za filmove, slusanje muzike, internet, tako da komponente ne moraju biti nesto posebno snazne. Na prvom mestu mi je panel i kvalitet izrade, da sto duze traje.
Te pare i rec "dobro" nikako ne idu. Tj uzmi itsvet ili kako pa po cenovnom rangu pregledaj.
 
A zasto ti toliko smeta tema?
Kakve veze ima tema ako hoces nekome da pomognes?
Sada moram da trazim tri sata neke stare teme u gomili nabacanih pitanja i odgovora, za jedan prost odgovor.
Pizdim, jer na svakom sajtu gde postavis neko pitanje, dolaze strucnjaci da te nesto kritikuju, objasnjavaju, cude se.

"Svaka cast ako nadjes kvalitetan display za 50000"...
Ok, nema. Hvala, dovidjenja.
Pazi ako hoćeš da gledaš filmove na laptop-u činiš sebi magare u uslugu, nacices neki od nekih 15inc za tu cenu ( pa čak i da je 17inc) I nećeš bas nesto uživati. Ako imaš ok TV i Win10 možeš da gledaš direktno preko laptopa/pc na njemu. Zato gledaj neki koji ima ok tastaturu, da ima dosta rama i da je barem quad-core...
 

Back
Top