Koji joj je....?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Doco, ja tebi zelim sve najbolje. Samo zapamti kad skroz ojacas da ces tad biti najslabiji. Ako to budes primio k svesti, pobednik si. :-P

olaksavajuca okolnost po mene je sto nikad nisam rekao da cu prestati to da radim...to mi je doslo samo od sebe...evo jos mi na stolu stoje cigare...i droga u ladici...cak kad je bilo neko drustvo ostalo nekih dodatnih fazoncica:)
 
Pocinjem da se nerviram...Moja devojka ima ociti problem zbog bivseg decka koji je izgleda maltretirao stalno! E sad ja nemam nameru da je maltretiram, a sta god joj kazem u shali ona to shvata kao maltretiranje i pocinje da se brani... Ima li tu neke pomoci,sta mislite? Ili da batalim sve...

............pomoc prijatelja ili pomoc publike nemoj samo pola -pola .............:lol:
 
Pocinjem da se nerviram...Moja devojka ima ociti problem zbog bivseg decka koji je izgleda maltretirao stalno! E sad ja nemam nameru da je maltretiram, a sta god joj kazem u shali ona to shvata kao maltretiranje i pocinje da se brani... Ima li tu neke pomoci,sta mislite? Ili da batalim sve...

Imam i ja slican problem, samo ne zbog bivseg decka nego iz nekih drugih razloga...
Vec mesec dana peglam stanje zbog neke gluposti koju je ona dozivela dramaticno.
Ne znam odakle mi snaga...
 
Vrlo je tesko izboriti se sa takvim problemom... Par mojih drugara/poznanika bilo je u takvoj situaciji... Jedan je sa djevojkom prosao i kroz visegodisnju terapiju... Uredno su se pridrzavali terapeutskih pravila, i dzaba... Ipak, nisu uspjeli...
Drugi je u braku sa takvom zenom... Uzaludno se trudio oko nje nekih 5-6 godina, pa digao ruke... Preklinjao je i da potrazi strucnu pomoc, nije htjela... Na kraju je pustio na miru, zivi svoj zivot, vidja se sa drugim zenama... Da li je to sreca? Ja mislim da nije...
Treci je dozvolio da bude uvucen u njeno ludilo... Sad su isti... Katastrofa... :?
 
Ako ona vuce traumu od bivseg. Taj bivsi je njoj yebeno pasao, jer jos misli na njega.

Ako mislis nesto vise od torbanja, (ono u stilu zayebat se pa ozenit to) bolje je zaboravi.

Ma to su najgore, te sto su imale duge veze pa iz njih vuku repove, s takvima nikad na zelenu granu.

Joj odvratan si...
Ali je tako yebeno tacno to sto si rekao...
 
Uzmi parce papira. Nacrtaj dve kolone, jednu + drugu -, pa se duboko zamisli i kreni da pises ono sto ti odgovara pod plus, ono sto ti ne odgovara pod minus. Saberi pa vidi cega ima vise. Ako je vise pluseva, onda si ti malo preterao pa smanji dozivljaj. Ako je vise minuseva, onda vidi sta ti to zbilja smeta odnosno sta ne mozes da progutas i probaj da o tome porazgovaras s njom seriozno ne bi li malo korigovala zarad opstanka vase veze. Daj joj neki razuman precutan rok, to ne moze preko noci. Ako se to sto ti toliko smeta da si spreman da raskines vezu ne promeni ni za cic, onda se raskantavaj, jer nemate perspektivu.
 
Pa budi malo pazljiviji prema njoj... Ne moras da zbijas sale bas na njen racun... Uradi ponekad i nesto neocekivano lepo za nju...

Kad joj se malo promeni patern shvatanja musko-zenskog odnosa zaostao iz te naopake veze, tako da ne shvata sve kao napad, promenice se i ona.

Glupo je da ostavis nekog ko ti u svemu odgovara, samo zato sto je imao jedno traumaticno iskustvo u proslosti. To moze svima da se desi.
 
Uzmi parce papira. Nacrtaj dve kolone, jednu + drugu -, pa se duboko zamisli i kreni da pises ono sto ti odgovara pod plus, ono sto ti ne odgovara pod minus. Saberi pa vidi cega ima vise. Ako je vise pluseva, onda si ti malo preterao pa smanji dozivljaj. Ako je vise minuseva, onda vidi sta ti to zbilja smeta odnosno sta ne mozes da progutas i probaj da o tome porazgovaras s njom seriozno ne bi li malo korigovala zarad opstanka vase veze. Daj joj neki razuman precutan rok, to ne moze preko noci. Ako se to sto ti toliko smeta da si spreman da raskines vezu ne promeni ni za cic, onda se raskantavaj, jer nemate perspektivu.
ja to tako radim
al nemam plus i minus, samo minus:?
1)
2)
3)
onda uzmem koncept
i kazem
sve sam zapisala! :evil:
pa krenem da nabrajam...
bas sam frik kad malo bolje razmislim :D
 
i šta onda te kolone dokazuju? možeš npr da imaš 500 minusa tipa čačka nos ili ostavlja dlake po sapunu i samo par pluseva ali tipa odličan ljubavnik ili izuzetan sagovornik.... i šta će onda da pretegne? broj? ne bih rekla...
 
Pocinjem da se nerviram...Moja devojka ima ociti problem zbog bivseg decka koji je izgleda maltretirao stalno! E sad ja nemam nameru da je maltretiram, a sta god joj kazem u shali ona to shvata kao maltretiranje i pocinje da se brani... Ima li tu neke pomoci,sta mislite? Ili da batalim sve...
Ko joj **** *****. Beži što dalje...
 
Pocinjem da se nerviram...Moja devojka ima ociti problem zbog bivseg decka koji je izgleda maltretirao stalno! E sad ja nemam nameru da je maltretiram, a sta god joj kazem u shali ona to shvata kao maltretiranje i pocinje da se brani... Ima li tu neke pomoci,sta mislite? Ili da batalim sve...

Sam ignore kinfa. Puca ti se bum dopelal sama na noge sa izrazom krivnje.
 
i šta onda te kolone dokazuju? možeš npr da imaš 500 minusa tipa čačka nos ili ostavlja dlake po sapunu i samo par pluseva ali tipa odličan ljubavnik ili izuzetan sagovornik.... i šta će onda da pretegne? broj? ne bih rekla...
Zaista je depresivno kad shvatiš da se veza svede na + i -. Sve priče, večere, izlasci, "zajednički trenutci" svedeni samo na par pokreta olovke na papiru.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top