Koji joj je....?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
važnu ulogu ima strah da će i sledeći biti kao prethodni... i da su svi isti... i kad uoči taj obrazac ponašanja (njegove grube(?) šale), normalno da se uspaniči...

E pa to me nervira! Stalno mene uporedjuje sa njim... Reko sam joj hiljadu puta da prestane to da radi i da nemam nameru da je maltretiram i zajebavam! Samo se shalim sa njom,a shale nisu grube nego su smesne!
 
Da li se ona brani od tvojih 'napada' zato sto vuce traumu, ili je jednostavno takav karakter, pa na sve reaguje ostro?
Ne znam kako ti podnosis, ali sa takvim osobama je tesko komunicirati, koji god da je razlog u pitanju!
Ne mozes je promijeniti, kao ni pomoci joj, dok se sama ne izbori, zato je po mom misljenju najbolje pustiti je da sama shvati sta i kako.
 
a što ti ne probaš da iskoriguješ te šale? mislim, nemoguće da su ti toliko važne koliko nju podsećaju na nešto ružno što je preživela.
nemoj pogrešno da shvatiš, ti si super što uopšte razmišljaš o njenom problemu kao problemu a ne hiru. i ne znam jeste li već, ali možda ne bi bilo loše da o tome popričate 1 na 1, a ne ti da joj kažeš da nisi isti kao on i gotovo.. i da ona shvati da to nije lepo, i da i ona tebe povređuje upoređujući te sa nekim tamo kretenom. razgovor je čudo =)
 
Da li se ona brani od tvojih 'napada' zato sto vuce traumu, ili je jednostavno takav karakter, pa na sve reaguje ostro?
Ne znam kako ti podnosis, ali sa takvim osobama je tesko komunicirati, koji god da je razlog u pitanju!
Ne mozes je promijeniti, kao ni pomoci joj, dok se sama ne izbori, zato je po mom misljenju najbolje pustiti je da sama shvati sta i kako.

Upravo tako,ne mozes da pricas normalno sa njom... Nego kako ja da se ponasam...? Ja poludim, i onda se ona izvinjava i kaze da pokusam da je razumem! Pa dokle vise...Ima li leka?
 
a što ti ne probaš da iskoriguješ te šale? mislim, nemoguće da su ti toliko važne koliko nju podsećaju na nešto ružno što je preživela.
nemoj pogrešno da shvatiš, ti si super što uopšte razmišljaš o njenom problemu kao problemu a ne hiru. i ne znam jeste li već, ali možda ne bi bilo loše da o tome popričate 1 na 1, a ne ti da joj kažeš da nisi isti kao on i gotovo.. i da ona shvati da to nije lepo, i da i ona tebe povređuje upoređujući te sa nekim tamo kretenom. razgovor je čudo =)

Znas sta je problem...Ona je znala kakav sam ja,i dok se nismo smuvali nije joj smetalo...Ja sam uvek bio za zezanje i salu i to prihvatam i na moj racun! Ali da se ja sad menjam zbog nje...Glupo mi je...Nije valjda to jedino resenje...?
 
a što ti ne probaš da iskoriguješ te šale? mislim, nemoguće da su ti toliko važne koliko nju podsećaju na nešto ružno što je preživela.

Nakon lose veze prvo treba presjeci sve konce koji te vezu za tu osobu, izlijeciti se, a ne ulaziti u novu i ocekivati od te osobe da se ona prilagodjava tvom ponasanju, jer ti, boze moj imas traumu!
Ona je ta koja treba da se promijeni, preboli bivseg, a to najbolje ide kada si sam sa sobom, a ne kada se izivljavas na nekom kome je mozda stalo do tebe.
 
Ma da. I sa cim jos da je servisira?:roll:

Vi zene bas imate misljenje o sebi kao da ste bogom dane i jedine, sto bi se on sa njom natezao kad ce prva na koju naleti torbat je bez ikakvih problema, cak mu mozda i da neku kintu.
:shock:
Sinnke? Mislim, svaaarno!:shock: Odrasti više. Od kad sam na ovom forumu, večito nešto lupetaš.
 
Meni se desilo da sadasnju nazovem imenom bivse iz jedne duge veze. Ne u nekoj ekstazi nego onako, pruzam joj nesto a ona ne gleda.

Svakog formiraju prethodne veze, na bolji ili gori nacin, i ti bivsi ljudi su na neki nacin prisutni
.
Apsolutno se slažem, samo nije lepo prenositi predhodna iskustva na novu vezu. Imala sam i ja te radove...ali sednem pa razmislim i shvatim ''ne to nije taj!''.:D
 
Pocinjem da se nerviram...Moja devojka ima ociti problem zbog bivseg decka koji je izgleda maltretirao stalno! E sad ja nemam nameru da je maltretiram, a sta god joj kazem u shali ona to shvata kao maltretiranje i pocinje da se brani... Ima li tu neke pomoci,sta mislite? Ili da batalim sve...

Stari nije njoj niko nista radio, samo si naletio na ostrokondzu neku, i moja to tako shvati il je totalno tvrdoglava, to je od osobe do osobe ti njoj lijepo reci da nemas nekih namjera a to je tako stari nije lako sa zenama! :D
 
:shock:
Sinnke? Mislim, svaaarno!:shock: Odrasti više. Od kad sam na ovom forumu, večito nešto lupetaš.

Sta, ja nisam odrastao zato sto postujem sebe?

Mi muski smo drugaciji od vas, kad smo sa jednom zenom znamo da smo sa njom i da je ona sve, kad nas neka ostavi stojicki to podnesemo i budemo sami, dok to ne prodje e tada tek imamo novu, za razliku od vas zena koja izbija klin klinom. E tu muski mora biti pametan pa da provali "sta mu koja cura u odredjeno vreme prodaje" i da se prema tome postavi. Pa ako je dosla izbijat klin onda joj taj "klin" i treba dobro nabit.
Samo to nista vise.

Zene nisu svi muskarci jaki kao ja, razumem vas, vi ste sve bile sa grintavcima, zato vam i jesam cudan.
 
Pocinjem da se nerviram...Moja devojka ima ociti problem zbog bivseg decka koji je izgleda maltretirao stalno! E sad ja nemam nameru da je maltretiram, a sta god joj kazem u shali ona to shvata kao maltretiranje i pocinje da se brani... Ima li tu neke pomoci,sta mislite? Ili da batalim sve...
da nije jedna od onih sto voli te dramaticne sado mazo veze :)
 
Pocinjem da se nerviram...Moja devojka ima ociti problem zbog bivseg decka koji je izgleda maltretirao stalno! E sad ja nemam nameru da je maltretiram, a sta god joj kazem u shali ona to shvata kao maltretiranje i pocinje da se brani... Ima li tu neke pomoci,sta mislite? Ili da batalim sve...
Ne odgovarash joj a josh uvek misli na starog dechka i nedostaje joj pa svoju agresiju zbog toga jer joj krivo shto tako oseca istresa na tebi.I izabrala te je verovatno jer je na njega podsecash....ali vremenom ne dovoljnio.Nekil judi vole da ih malteretiraju,pa to ti je.
 
Nego...Jos neki savet, konkretan, osim da je sutnem? Ima li sanse da ona to prevazidje i kako? Polako me izdaje strpljenje...
..mislim, sve je vrlo "fazno"... tako i u vezi.
mozzda samo treba da je pustish malo da izduva, mozzda ona malo drami, mozzda joj prijaju ta tvoja ubedjivanja, mozzda i ti preterujesh kad se toliko osvrcesh na njenog bivsheg...

a mozzda su u shumi. :D

na kraju, ja mislim da ne treba da je shutnesh. skoro sve i svi zasluzzuju drugu shansu.
 
Slusaj Krik, ja stalno zivim u ubedjenju da ljudi mogu da se promene. Mogu, ako su zdravi u mozgu. Ako nisu mozes samo uzaludno da trosis energiju, da postignes privremeni rezultat, a preksutra sve opet ispocetka.

mogu...evo ja sam se promijenio 120000% i uopste se ne osjecam lose....ljudi oko mene se samo zgledaju i nije im nista jasno...ajde da ne bude da samo udaram hejt po divljoj:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top