Quantcast

Koji joj je....?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

parka

Buduća legenda
Poruka
26.229
jel znaš ti onu seriju dr.House?
e, pa tu pre neki dan bila jedna devojčica-alergična na svetlo. a to je isto bila i hanelore kol pa se roknula.
al kikiriki nije tako strašan, ne bojim se ja za tebe.

S_K_V_O

Iskusan
Poruka
6.168
i šta onda te kolone dokazuju? možeš npr da imaš 500 minusa tipa čačka nos ili ostavlja dlake po sapunu i samo par pluseva ali tipa odličan ljubavnik ili izuzetan sagovornik.... i šta će onda da pretegne? broj? ne bih rekla...
racionalnije gledam na stvari kad pohvatam, artikulisem i sistematizujem svoje misli na papir
to sam otkrila slucajno
i onda se tako i postavim, problemski :lol:
a i ubedljivija sam kad napisem koncept sa tackama dnevnog reda u pregovarackim aktivnostima :)
naravno to ne sluzi da bih odlucila da li sa nekim zelim da budem
ili hocu ili necu
ako hocu onda se trudim koliko mogu da to uspe
sto savetujem i ovom sto je postavio temu
da odluci sta zeli
i shvati sta je u stanju da uradi za to
nista vise nije potrebno

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.023
Pocinjem da se nerviram...Moja devojka ima ociti problem zbog bivseg decka koji je izgleda maltretirao stalno! E sad ja nemam nameru da je maltretiram, a sta god joj kazem u shali ona to shvata kao maltretiranje i pocinje da se brani... Ima li tu neke pomoci,sta mislite? Ili da batalim sve...
mozda je ono sto ti nazivas humorom sve, samo ne to.

georgejune

Starosedelac
Poruka
151.684
Nema tu 'leba sinak..Polovna roba nikako..Sinnke dobro kaze..ako je bila na takvom tretmanu to bas voli..Najgore ako si ti mekan na tu njenu tzv.traumu...ona ti kao isprica sve najruznije o njemu bla..bla..Da ga je prebolela ne bi ti ni znao za to..Da nije mozda sa vidikovca..;):D

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.