Koji je vaš plan u slučaju nuklearnog akcidenta?

4thman

Iskusan
Poruka
5.331
moguci incident u sred rata se ne bi zavrsio na izolovanom incidentu
+ ono u cernobilu su u vrijeme mira jedva sanirali
ali s druge strane, mozda bi ih tako nesto natjeralo da se fokusiraju na pravo sranje i prestanu ubijat medjusobno, a mozda i ne bi...jer sloveni kad zarate medjusobno onda nista drugo ne vide
Poruka je automatski spojena:

vau...cudo vec nisi moderator 😆
Ne daju. Tražih i magareću klupu. Da vidim što oni vide ali ni to ne daju...
Znaju da imam pametnija posla...

Iako mi je ponudila Nina u januaru....
Ali sam bio u potrazi za vampirom...
Nađoh ga u bunaru. A i zamku....

4thman

Iskusan
Poruka
5.331
kapiram da se bogatima jos ne umire
jer rezervnu planetu nemaju, a nuklearna zima nije zabavna ni na filmu pa ce ovo odgodit na neko vrijeme 😆
Zato smo eliminisali Bogate. Poslednja faza je u toku. Iako malopre pitah da mi daju working visa na Space coast da budem šofer, mada sam istresao i teretnjak misli.

Šta mislite koliko od bogatih ume samo da odleti?
Možda samo Musk. Ali on je itekako svestan zašto je bogat.

Ne želim da budem bog bogovima. I tačka.
Ako bude moralo kopaću rake pre...

Prilozi

• Screenshot_20220313-152856_Yahoo Mail.jpg
    Screenshot_20220313-152856_Yahoo Mail.jpg
    129 KB · Pregleda: 3

Petar_Petrovic

Veoma poznat
Poruka
10.812
https://www.kurir.rs/planeta/389044...tar-pakleno-jutro-na-poligonom-javorski-video

KAMERE SA POLJSKE STRANE SNIMILE NAPAD NA NATO CENTAR! Pakleno jutro na poligonu Javorski! VIDEO​

PLANETA
13.03.2022. 16:07h 16:48h
Napad Javorski poligon u Lavovoskoj oblasti koji je od poljske granice udaljen oko 20 kilometara, a koji se prema ruskim obaveštajnim podacima koristi za obuku ukrajinskih snaga, nacionalne garde, i internacionalnih dobrovoljaca a od kada je počeo rat u protivoklopnom i protivazdušnom naoružanju koje ova zemlja dobija od članica NATO i ostalih zemlja, je glavna vest.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.