koji je sex najbolji

  • Začetnik teme don vito karleon
  • Datum pokretanja
don vito karleon:
vanjaa:
don vito karleon:
da li je vaginalni oralni ili analni STA MISLITE :?:


NAJBOLJI SEX JE SA NAJBOLJIM MUSKARCEM (NARAVNO ONIM KOGA ISKRENO VOLIS I KOME MOZES DA KAZES SVE...BUKVALNO SVE)
a sta podrazumevas pod "SVE" :?:


MISLIM NA SVE ZELJE I FANTAZIJE U SEX-U. JEDNOSTAVNO KAZES STA ZELIS...JER SAMO TAKO MOZES DA SE OPUSTIS I UZIVAS (PRECIZIRAM: TRENUTNA TEMA)
 
vanjaa:
don vito karleon:
vanjaa:
don vito karleon:
da li je vaginalni oralni ili analni STA MISLITE :?:


NAJBOLJI SEX JE SA NAJBOLJIM MUSKARCEM (NARAVNO ONIM KOGA ISKRENO VOLIS I KOME MOZES DA KAZES SVE...BUKVALNO SVE)
a sta podrazumevas pod "SVE" :?:


MISLIM NA SVE ZELJE I FANTAZIJE U SEX-U. JEDNOSTAVNO KAZES STA ZELIS...JER SAMO TAKO MOZES DA SE OPUSTIS I UZIVAS (PRECIZIRAM: TRENUTNA TEMA)
A ako trazis mnogo pa dodje do nesporazuma sta onda ako ga uvredis ili on tebe.Kako ti volis i jesi li imala iskustva ako nije neka tajna :?:
 
naiva:
sada_vec_ozbiljan_momak:
nije sve u sexu, mnogo je u osobama koje ga upraznjavaju, mada da budem jasan, ja pravim veliku razliku izmedju sexa i vodjenja ljubavi

A u cemu je razlika?
Kada vodis ljubav, valjda imas sex!!??
Razlika je samo u postojanju osecanja prema toj osobi ili ne
i da li si shvatio/la sta si me pitao/la...? slatko sam se smejao nekih 15 minuta. ponekada su ljudi tako nepromisljeni da me nasmeju do suza, evo ocigledan primer
 
po meni je najbolji onaj kad sve puca, i posle kog ostanes bez texta, bez volje da se pokrenes kazes bilo sta, setila sam se nekoliko njih koji su stvarno bili super a vidis ne secam se redosleda ili ti kako se odvijalo, tj. nije bitno sta radis vec kako radis, a ako vec mozes onda vodi ljubav i zaboravi na sex :wink:
 

Back
Top