Quantcast

koji je sex najbolji

• Začetnik teme don vito karleon
  • Datum pokretanja
V

vanjaa

Gost
don vito karleon:
vanjaa:
don vito karleon:
da li je vaginalni oralni ili analni STA MISLITE :?:

NAJBOLJI SEX JE SA NAJBOLJIM MUSKARCEM (NARAVNO ONIM KOGA ISKRENO VOLIS I KOME MOZES DA KAZES SVE...BUKVALNO SVE)
a sta podrazumevas pod "SVE" :?:

MISLIM NA SVE ZELJE I FANTAZIJE U SEX-U. JEDNOSTAVNO KAZES STA ZELIS...JER SAMO TAKO MOZES DA SE OPUSTIS I UZIVAS (PRECIZIRAM: TRENUTNA TEMA)

D

don vito karleon

Gost
vanjaa:
don vito karleon:
vanjaa:
don vito karleon:
da li je vaginalni oralni ili analni STA MISLITE :?:

NAJBOLJI SEX JE SA NAJBOLJIM MUSKARCEM (NARAVNO ONIM KOGA ISKRENO VOLIS I KOME MOZES DA KAZES SVE...BUKVALNO SVE)
a sta podrazumevas pod "SVE" :?:

MISLIM NA SVE ZELJE I FANTAZIJE U SEX-U. JEDNOSTAVNO KAZES STA ZELIS...JER SAMO TAKO MOZES DA SE OPUSTIS I UZIVAS (PRECIZIRAM: TRENUTNA TEMA)
A ako trazis mnogo pa dodje do nesporazuma sta onda ako ga uvredis ili on tebe.Kako ti volis i jesi li imala iskustva ako nije neka tajna :?:

sada_vec_ozbiljan_momak

Zainteresovan član
Poruka
401
naiva:
sada_vec_ozbiljan_momak:
nije sve u sexu, mnogo je u osobama koje ga upraznjavaju, mada da budem jasan, ja pravim veliku razliku izmedju sexa i vodjenja ljubavi
A u cemu je razlika?
Kada vodis ljubav, valjda imas sex!!??
Razlika je samo u postojanju osecanja prema toj osobi ili ne
i da li si shvatio/la sta si me pitao/la...? slatko sam se smejao nekih 15 minuta. ponekada su ljudi tako nepromisljeni da me nasmeju do suza, evo ocigledan primer

ana marija

Zainteresovan član
Poruka
267
po meni je najbolji onaj kad sve puca, i posle kog ostanes bez texta, bez volje da se pokrenes kazes bilo sta, setila sam se nekoliko njih koji su stvarno bili super a vidis ne secam se redosleda ili ti kako se odvijalo, tj. nije bitno sta radis vec kako radis, a ako vec mozes onda vodi ljubav i zaboravi na sex :wink: