Koji je po vama najbolji bend svih vremana?

trooper-albums-misc-picture20133-thread-delivers.jpg
 
Evo slušam iron maiden par godina i nisam naišao ninajednu pjesmu o demonima? :think:

tekstovi su,koliko sam shvatio,svi bazirani na mitologiji,cuo sam pesmu o ikaru,to valjda treba da pokaze koliko su oni nacitani i prosveceni. maideni su odlicni muzicari ali su pretenciozni,svaka pesma je pisana da bude himna,slican pristup kao u2,bez smisla za humor. meni je tesko da se s tim povezem,ali stoji to da su talentovani muzicari
 
Tebra, Kirk Hemmet ti je extra talentovan gitarista.Poslusaj malo njegove soloe iz pesama tipa Nothing else mathers,Master of Pupets,Welcome home.A uzivo ga nikad nisi ni cuo.Okreni na yt-ubu Koncerte u San Diegu i Sijetlu i Cuveni koncert iz moskve,pa onda komentarisi njegovo live sviranje.Jedina zamerka je previse koriscenja Wah-a pri sviranju.
 
Ti si bas se naslusao mejdena kad kazes da su proseravanja sa demonima i zverima, verujem da si cuo 3-4 pesme. Ne pricaj kad ne znas, Dickinson i Haris su doktori, Haris je igrao i fudbal za westhem, Dickinson je i pilot, svestrani ljudi a tekstovi su im daleko od demona i zveri i satane.

Brate scenografija na koncertima im je nalik paklu na stageu.I omoti albuma.
 
Tebra, Kirk Hemmet ti je extra talentovan gitarista.Poslusaj malo njegove soloe iz pesama tipa Nothing else mathers,Master of Pupets,Welcome home.A uzivo ga nikad nisi ni cuo.Okreni na yt-ubu Koncerte u San Diegu i Sijetlu i Cuveni koncert iz moskve,pa onda komentarisi njegovo live sviranje.Jedina zamerka je previse koriscenja Wah-a pri sviranju.

Najbolji solo ima ubjeljivo One!
Ne koriste uop[te previ[e waha, svega par pjesama, recimo enter sandman.
 
QUEENS OF THE STONE AGE,najbolji u zadnjih 15 godina,pre njih joy division pa i nirvana su bili vanzemaljski talentovani muzicari. inace iron maiden su tesko proseravanje sa njihovim demonima i zverima,bas jeftina poetika

Hahaha good one! Jeftina poetika? Jeb.eno najinteligentniji metalci su Maideni. Ako je ovo bilo trolovanje, onda nije uspelo.
Da se razumemo, najinteligentniji znači da prave najinteligentnije pesme.
@mrki93
Da se nadovežem: Dikison je i jedan od najboljih mačevalaca Britanije, napisao scenario za film i ne mogu da se setim, još nešto.

I da, pa šta ako su pevali o Ikaru? Ne razumem, šta je toliko ponižavajuće? Neće valjda morati da pevaju o subatomskim česticama da bi bili inteligentni?
 
Poslednja izmena:
Tebra, Kirk Hemmet ti je extra talentovan gitarista.Poslusaj malo njegove soloe iz pesama tipa Nothing else mathers,Master of Pupets,Welcome home.A uzivo ga nikad nisi ni cuo.Okreni na yt-ubu Koncerte u San Diegu i Sijetlu i Cuveni koncert iz moskve,pa onda komentarisi njegovo live sviranje.Jedina zamerka je previse koriscenja Wah-a pri sviranju.

Care ni jednu od tih solaza nije on napisao nego clif i hetfield. Njegov jedini hit sto je napisao jeste enter sandman, i to mu je doso hetfield i reko rodjo to ne moze tako mora ovako itd.. Sve mu je prepravio, da ne pricam o tome sto su neke pesme metalike izmenjenje jer on nije mogao ni u studiju da ih odsvira.. A za ove sto kazu da su Bitlsi najbolji bend, da su bolji od Cepelina itd.. pa kako to moze, od njih jeste pocelo sve, al sa njihovim decjim pesmicama nikako ne mogu da budu bolji ni u kakvom stupnju poredjenja.
 
Poslednja izmena:
Za kreptomana

Tebra, Kirk Hemmet ti je extra talentovan gitarista.Poslusaj malo njegove soloe iz pesama tipa Nothing else mathers,Master of Pupets,Welcome home.A uzivo ga nikad nisi ni cuo.Okreni na yt-ubu Koncerte u San Diegu i Sijetlu i Cuveni koncert iz moskve,pa onda komentarisi njegovo live sviranje.Jedina zamerka je previse koriscenja Wah-a pri sviranju.

Kirk je smeh gitarista.
 
Lupio i ostao ziv.. Bitlsi i "decije pesme" nikako ne idu zajedno.. ljudi su jednostavno pravili sve od straight rock'n'rolla (vise u pocetku) pa do folk/psy/rocka i popa kasnije.. Jednostavno su najveci i najbolji svih vremena.. i po brojkama i po kritikama.. npr. vidi rolling stones listu najboljih albuma - ili jos bolje uzmi i kreni da ih preslusas sam i shvatices. Moj omiljeni je album je Rubber Soul - jednostavno remek delo.
 
Lupio i ostao ziv.. Bitlsi i "decije pesme" nikako ne idu zajedno.. ljudi su jednostavno pravili sve od straight rock'n'rolla (vise u pocetku) pa do folk/psy/rocka i popa kasnije.. Jednostavno su najveci i najbolji svih vremena.. i po brojkama i po kritikama.. npr. vidi rolling stones listu najboljih albuma - ili jos bolje uzmi i kreni da ih preslusas sam i shvatices. Moj omiljeni je album je Rubber Soul - jednostavno remek delo.

Da, da gledao sam tu listu, i gledao sam takodje listu najboljih pevaca u tom magazinu-nigde veze.
 

Back
Top