koji je najprivlacniji znak

:D pa to je valjda potpuno individualno, zavisi gde ti je venera i gde ti je mars, pa i sunce i mesec, pa ko se slaze sa nekim tudjim, onda te taj i privuce.
a generalno su najprivlacniji ljudi sa lepim kontaktima venere i marsa, venere i jupitera, cak i venere i merkura. i trebalo bi da ljudi sa venerom u prvoj kuci (ako nije pod aflikacijama i ako je u nekom znaku koji joj pashe npr. vaga i bik) vrlo lepi fizicki.
 
Najprivljacniji znak...
Kada se u tragovima iscekivanja kroz napetost razleti po sobi odeca dvoje ljudi i u nekontrolisanoj strasnoj zelji da se dozive kroz ono drugo, nestaju maske... Ostaje sustina... Dvoje su isti proces... Oni koji su odustali od sebe i predali se... POBEDILI SU u ocima stvarnosti i postojanja! ;-)
 
Fantom78:
Najprivljacniji znak...
Kada se u tragovima iscekivanja kroz napetost razleti po sobi odeca dvoje ljudi i u nekontrolisanoj strasnoj zelji da se dozive kroz ono drugo, nestaju maske... Ostaje sustina... Dvoje su isti proces... Oni koji su odustali od sebe i predali se... POBEDILI SU u ocima stvarnosti i postojanja! ;-)
fantom! :) pa ti si pesnik, jbt! samo napred, fali nam malo poezije na ovom forumu ;-)
 
Ja blage veze nemam, meni ovo totalno cudno :roll:
Ne znam bas puno o astrologiji, ali cak i meni, kao laiku, moj prikaz natalne karte djeluje uvrnuto. :?
Pa meni niceg nema u prvoj kuci, stavise, nema niceg u 1, 2, 3, 4 i 5 kuci :shock:
Jel to cudno? :roll:
 
LUDICA:
Ja blage veze nemam, meni ovo totalno cudno :roll:
Ne znam bas puno o astrologiji, ali cak i meni, kao laiku, moj prikaz natalne karte djeluje uvrnuto. :?
Pa meni niceg nema u prvoj kuci, stavise, nema niceg u 1, 2, 3, 4 i 5 kuci :shock:
Jel to cudno? :roll:

ok stavi prst na prazan prostor na natalnoj karti, tebi su sve planete na jednoj polovini karte dok je druga prazna,kreni prstom suprotno od kazaljke na satu i kazi koja je planeta prva na koju ti je prst natrcao...:)
 
Tvrdoglava si i imas osecaj da u tvom zivotu stalno nesto nedostaje, neki veliki i vazan deo i stalno imas osecaj da si iskljucena iz nekog velikog polja zivota. Stalno si na misiji da iznudjujes od drugih priznanje o svojoj vrednosti i postojanju.
ovo je cinija horoskop:) jedna polovina je prazna druga ispunjena planetama, uvek imas osecaj kao je polovina tebe i tvog zivota prazna i to moze da bude bolan osecaj..
to ti je tumacenje:)
 
beba_toronto:
Tvrdoglava si i imas osecaj da u tvom zivotu stalno nesto nedostaje, neki veliki i vazan deo i stalno imas osecaj da si iskljucena iz nekog velikog polja zivota. Stalno si na misiji da iznudjujes od drugih priznanje o svojoj vrednosti i postojanju.
ovo je cinija horoskop:) jedna polovina je prazna druga ispunjena planetama, uvek imas osecaj kao je polovina tebe i tvog zivota prazna i to moze da bude bolan osecaj..
to ti je tumacenje:)
vidis, ima neke istine u tome :roll:
A ja jedino imam nekih cudesa u biku, malo u blizancu, u vodoliji, jarcu, strelcu i skorpiji.
I koliko ja vidim, prva planeta mi je Jupiter, u vodoliji(prije toga imam samo mjesec i neki n. node u biku)
 
LUDICA:
vidis, ima neke istine u tome :roll:
A ja jedino imam nekih cudesa u biku, malo u blizancu, u vodoliji, jarcu, strelcu i skorpiji.
I koliko ja vidim, prva planeta mi je Jupiter, u vodoliji(prije toga imam samo mjesec i neki n. node u biku)

Taj Jupiter je najvaznija planeta u tvom natalu , izvlaci najvise energije iz cele karte na sebe, odnosno ima najvise uticaja na ceo tvoj horoskop, tebe tvoj zivot itd.
Bar tako kaze ovaj tip sto ga citam, ali mu verujem:))
Jupiter, znak u kojem je, plus kuca, plus aspekti koje pravi su neka pocetna sustina tvog horoskopa, ostalo je samo nadogradnja, znaci imas okvir u jupiteru:)
a ostalo nek ti pomogne neko ko se razume bolje od mene, npr skorpijo-jedacica, ako bude htela:)
 
beba_toronto:
Taj Jupiter je najvaznija planeta u tvom natalu , izvlaci najvise energije iz cele karte na sebe, odnosno ima najvise uticaja na ceo tvoj horoskop, tebe tvoj zivot itd.
Bar tako kaze ovaj tip sto ga citam, ali mu verujem:))
Jupiter, znak u kojem je, plus kuca, plus aspekti koje pravi su neka pocetna sustina tvog horoskopa, ostalo je samo nadogradnja, znaci imas okvir u jupiteru:)
a ostalo nek ti pomogne neko ko se razume bolje od mene, npr skorpijo-jedacica, ako bude htela:)
Faja :mrgreen:
Lijepo sto si se potrudila :-D

Izvinjavam se za skretanje sa teme, samo pominjala se prva kuca u vezi privlacnosti, pa ja nisam nista nasla u njoj i zainteresovalo me.
Posto se ja ne razumijem puno u sve te aspekte i sl., mogu samo da kazem moj utisak, npr. lavovi su po meni najupecatljiviji, bas ostavljaju utisak, a vage nemaju napadnu, nego onu prefinjenu, neupadljivu prirodnu ljepotu.
 

Back
Top