Koji je najgori odgovor na "Volim te?"

Ne lazi.
Priznaj da ocekujes od muškarca da prvi izgovori te magične reči koje tope krhko žensko srce...
Nije svako žensko srce krhko.
A i ne postoji pravilo da muškarac mora da izgovori to prvi .
Kao što nema pravila da iako voliš nekoga treba da kažeš to -volim te.
Opet, to su samo reči .
Ono što možeš da osetiš je bitnije .
Nekome to znači ,nekome ne ..Nismo isti .
 
Koji je najgori odgovor po vama na izgovoreno "volim te" :zaljubljena:


200.gif



:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
možda šutnja kao što sam ja napravila.
Za vrijeme ručka sam dobila te riječi, ja sam gledala u tanjur kao da je zlato u njemu pa muljala po tanjuru to,a niti se ne sijećam što sam jela toga dana,ali nisam na te riječi rekla niti a.....

A prvi puta je to bilo za vrijeme sexa što sam ja rekla ti mene samo samo tad očito voliš.
Što se on naljutio pa mi rekao nikad ih više neš čuti...A eto nekidan sam ih čula za stolom, heba im ja mater ja ih ne volim čuti a niti izgovarati....
 
Ako je to neko sa kim si u vezi valjda bi trebalo… treba biti iskren pa ako taj neko prihvati da zivi sa tim ok je
Ja sam manje romantican nego ti, i sa moje strane, (recimo) ti si simpaticna, dobro se slazemo, i imamo dobar seks.Medjutim, ti smatras da sam ja onaj pravi, i ti mi kazes "volim te". Moje svhatanje "volim te" je , da to vazi za onaj trenutak kada je receno, i nije drzavni ugovor...Ne vidim razloga da zbog "volim te", prekidam vezu, jer po tebi "nisam iskren"
 

Back
Top