Quantcast

Koji je najbolji web host za besplatni web sajt????

xpertbet

Iskusan
Poruka
5.686
registrovao sam se na freehostia i registrovao sam domen iz.rs i uploadovao sam sve fajlove za moj sajt i sad kako da ga aktiviram ili sta vec??? imam stranicu index.php ali kad kucam domen koji sam registrovao nece da otvori....
usmeri DNS domena na hostia SERVER

hostia server ce ti pisati u emailu
ono
dns1
dns2

a gde si regovao domen ces imati edit dns
pa onda tamo edit to
dns1 dns2

onda sachekaj neko vreme dok se propagiraju DNS ako ne radi odma ne znaci da je loshe vec treba vremena da se propagiraju serveri

hak019

Zainteresovan član
Poruka
220
Podrzava sve, ako ti ne treba mnogo prostora, dacu ti najmanji paket:
Prostor na disku 1GB
Mesecni protok 10GB
Broj domena (sajtova) 1
MySQL Data Baza 1
Broj e-mail naloga) 1
Broj poddomena 10
Parkiranje ka glavnom domenu 1
Operativni sistem Linux
Control panel Cpanel 11
Broj FTP naloga 1
Garantovani Uptime 99.99%

Stavi na tom iz.rs "domenu" ns server ns1.tk-hosting.info, posalji mi domen preko pp
i username i password koji zelis :)

Mafija Dragce

Obećava
Poruka
80
svidja mi se ponuda, ako bi hteo da mi u pp posaljes tvoj mail pa cu ti se ja javiti, jer okacio sam sad sajt i radi a posto je sajt moj projekat za skolu(uslov za ispit) a radim ga i za firmu, kad mi prodje ispit i kad kompletiram sav sadrzaj i sve sto ce biti na sajtu onda bih ga okacio kod tebe, znaci za nekih mesec dana, mozda manje...
www.adljutovo.iz.rs je sajt, primam sve pohvale i primedbe :D jos moram izmeniti neke sitnice, primetices da se sporo ucitava pozadinska slika i tako neke sitnice... :)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.