Hriscanin.Hriscanin
Poznat
- Poruka
- 8.529
Ja koristim paint win7, Acdsee pro 4
U photo shpu se ne snalazim najbolje!
Treba mi neki jer planiram da se bavim time iz hobija!
U photo shpu se ne snalazim najbolje!
Treba mi neki jer planiram da se bavim time iz hobija!

.