Koji je borilački sport najbolji da se trenira?

Tako što je UFC(MMA) nešto najgore što se moglo desiti u evoluciji BV. 2 prebildana vola koji se 10 minuta valjaju u kavezu. Sve ono od čega su genijalni kreatori BV bežali.
To je samo tvoje i mišljenje pojedinaca koji se ili ne razumeju u borilačke veštine ili treniraju neke koje nisu ušle sam sastav mma pa im krivo što mma napreduje u tolikoj meri da odvlači vežbače tih nekih veština nakon nekog vremena.
MMA je sam vrh sveta borenja, najkompletniji i najsavremeniji vid goloruke borbe.
Daleko je od onoga što ti misliš i što si napisao.
Iz nekog razloga ti smeta i mrziš mma, tvoja stvar ali ako to skloniš u stranu i malo bolje i objektivnije pogledaš vidrćeš da grešiš.
Žao mi je što imaš iskrivljeno mišljenje o mma i o ljudima koji su u tome ali dobro svako ima pravo na svoje mišljenje.

Kao što je već rečeno, UFC borilački sport pod određenim pravilima koji važe samo tu. Namena borilačkih veština je bila da ti sačuva glavu na ramenima. Nema pravila, sudije i fer fajta.
Ufc nije borilački sport već naziv takmičenja u mma... To je kao kad bi rekao da treniraš ligu šampiona a ne fudbal.
To sa sudijama, pravilima je plitak argument kod onih koji se prepucavaju "moja borilačka veština nema sportsku borbu vi je imate vi morate po pravilima mi ne moramo znači mi smo superiorniji a vi ste samo za ring"
Ne znam da li je smešno ili tužno.

To je samo tvoje i mišljenje pojedinaca koji se ili ne razumeju u borilačke veštine ili treniraju neke koje nisu ušle sam sastav mma pa im krivo što mma napreduje u tolikoj meri da odvlači vežbače tih nekih veština nakon nekog vremena.
MMA je sam vrh sveta borenja, najkompletniji i najsavremeniji vid goloruke borbe.
Daleko je od onoga što ti misliš i što si napisao.
Iz nekog razloga ti smeta i mrziš mma, tvoja stvar ali ako to skloniš u stranu i malo bolje i objektivnije pogledaš vidrćeš da grešiš.
Žao mi je što imaš iskrivljeno mišljenje o mma i o ljudima koji su u tome ali dobro svako ima pravo na svoje mišljenje.
What a crap...
Ali ok, zavaravaj se.

Back