Koji film najvise ocekujete u 2008

Rambo 4
sta cu kad volem
Dzona Ramba
prvi film koji sam u zivotu gledao
Stalone ce biti jos z.ajebaniji
nenadjebivi Vijetnamski veteran
koji ce propisno odvaliti Burmanske paravojne jedinice
u nekoj dzungli
Pa i Indijanu Dzonsa ocekujem
ali Harison je dosta ostario
ne znam sta da od njega ocekujem
ali Stivi nece razocarati
u to se kladim.
 
Ocekujem Indijanu a isto tako i Hellboy 2 za koji mislim da se pojavljuje 2008-me.
To je sto se tice blokbastera a ima jos filmova koje zeljno iscekujem,manje pompeznih.
@dadimar
Sto se tice doktora Dzonsa definitivno je ostario i veliki rizik je bio snimiti ovaj nastavak ali imajuci u vidu da je Spilberg kuka stara cepao scenarije vise puta mogao bi ovo biti mozda i pogodak.
Moje misljenje je....Ja nisam zeleo nastavak filma ali prva ljubav zaborava nema.
Prvo sam gledao treci deo u kojem na pocetku glumi pokojni River Feniks moj klinacki idol.
 
ne znam ovaj glupavi WGA strajk(strajk zbog strajka iliti da bi scenaristi privukli paznu)je bas oslabio ovu godinu sa filmovima!eto kako su odrzali golden globe ''ceremoniju'' a ako tako urade sa oskarom bice katastrofa!
indianu jones mada imam predosjecaj da ce biti ''da crknes od smijeha''.
 
ne znam ovaj glupavi WGA strajk(strajk zbog strajka iliti da bi scenaristi privukli paznu)je bas oslabio ovu godinu sa filmovima!eto kako su odrzali golden globe ''ceremoniju'' a ako tako urade sa oskarom bice katastrofa!
indianu jones mada imam predosjecaj da ce biti ''da crknes od smijeha''.

Ko je napisao scenario za tvoj omiljeni film? (Ali, odma', iz glave, bez da tražiš na internetu.)
 
@Verbal Kint,ako mislis da je INDIANA JONES moj omiljeni film,djelimicno si u pravu(jedan od njih).Dzordz Lukas cini mi se,a mislim Stiven Spilberg da je saradnik.A to sto kritikujem WGA ne zbog Indija nego zbog svih filmova u totalu.
nITI pljujem scenariste,ali hoce vece honorarae(ajde da traze to ljudi ovdje ali u americi gdje zgrcu milion eura godisnje,ako ne i vise ne umijem dobro sa brojevima)
 

Back
Top