Koji CD ce vam doneti Deda Mraz?

Liza Dennis

Domaćin
Banovan
Poruka
3.703
Prsti, prsti bela staza, evo nama Deda Mraza. Deda Mraz je super! Uvek me obraduje nekim lepim poklonom. On onako debeo, rumen i zadihan, potapse me po guzi i stavi me u krilo, pa kaze: "Liiizo, da li si bila dobra ove godine?" Ja mu kazem skromno: "Pa, naravno Deda Mraze! Ipak, vise volim da ti to proveris." On zna da sam dobra pa mi da neki lep poklon. Obicno je to neki odevni predmet ili automobil, a prosle godine sam dobila Dziiiip. Ja sam mu rekla: "Vrh, Deda Mraze!", a on mi je rekao: "Pa, mozes i na vrh!" Nisam znala sta to znaci, ali bitno je da sam dobila Dzip i da sam se njime ludo vozila tokom 2007., sve dok nisam otisla u kuce VB. U Kaliforniji sam ga koristila za evakuaciju nastradalih porodica. Ove godine bih volela da dobijem neki CD. Seka mi je dala svoj novi CD "Kraljica" u njemu uzivam svakodnevno. Imam i Zvezde Granda (Nove), Grand Hitovi Leta, Slavicu Cukteras, Nedu Ukraden, Marinka Rokvica i Milosa Bojanica sada bih volela da dobijem CD od Dobrivoja Topalovica ili Ere Ojdanica. Dobrivoje dugo nije izdavao nista novo i bas sam ga se zazelela. Tako, ako posecujes krstaricu Deda Mraze imaj me u vidu! Drugari, koji biste Cd voleli vi da dobijete?8)
 
Ja sam samo dete :lol:

a080.gif
 

Back
Top