Koji auto kupiti

Jedan buduci oldtimer u prvoj farbi sa 120k km
IMG_20230201_194412.jpg
IMG_20230201_194345.jpg
 
Ovde ima zadrtih koji toliko hvale i vole svoj auto da nisu u stanju da ofarbaju prednji branik koji je izgreban i izubijan.
Toliko o ljubavi preba svom autu.
Neki ga lepe i selotep trakom u sta smo se i uverili a ovamo najbolji,neprejeebivi i tako neki hvalospevi.
 
2ca cl ..jel ima negde gti 16v ili g60 Nije bitno stanje samo da je komletan i da pali
Treba jedan GTI da pogledam kad se prolepsa vreme. Ne znam da li je 16v, covek se ne razume i ne interesuje ga, nasledstvo je u pitanju. U fazonu je daj 500e i teraj iz dvorista, radi sta hoces. Ovaj sa slike je isto nasledstvo. Nasledio, isao na posao po brdima, presao 4k km i neverovatno ga je isprljao. Nabavio bolji auto i ovaj ostavio ispod drveta.
 
Treba jedan GTI da pogledam kad se prolepsa vreme. Ne znam da li je 16v, covek se ne razume i ne interesuje ga, nasledstvo je u pitanju. U fazonu je daj 500e i teraj iz dvorista, radi sta hoces. Ovaj sa slike je isto nasledstvo. Nasledio, isao na posao po brdima, presao 4k km i neverovatno ga je isprljao. Nabavio bolji auto i ovaj ostavio ispod drveta.
Danas bio kod majstora i video jednu 4 GTi, koliko ono izgleda ko obican model pa to nije normalno...bas se nista nisu potrudili oko te generacije.
Dok je petica vec druga prica.
 
Pa nije sve u motoru ..Ti auti se raspadaju na 1mil ..imaš Volvo i Mecke dizele koji idu mnogo bolje a ti km se ne osete toliko ..
Znas li sta pricas ?
Gde si video i cuo da se b5 ili b5.5 raspada ?
Sve koje vidis na ulici su u odlicnom stanju, svi full a motori neprevazidjeni.
Svi presli preko milion iako se malo o tome prica.
Svi kao 300.000 km :lol:
 
Znas li sta pricas ?
Gde si video i cuo da se b5 ili b5.5 raspada ?
Sve koje vidis na ulici su u odlicnom stanju, svi full a motori neprevazidjeni.
Svi presli preko milion iako se malo o tome prica.
Svi kao 300.000 km :lol:
Nije tacno sve skace u autu nisam jednog video sa +600km .Ima ih i koji ne tresu/skacu ali retko je ko održavano tako dobro Mozda ti nzn sta je utegnut auto . ..Kao kad sam bio kod strica u Beogradu a on vozi punta pa mi ga dao a ja mu kažem razletio ti se ceo trap nzn sta ne lupa a on ce ljutito sve sam napravio ceo trap je nov ..Pa jbg u mom svetu je to tako u njegovom nije ..
 
Nije tacno sve skace u autu nisam jednog video sa +600km .Ima ih i koji ne tresu/skacu ali retko je ko održavano tako dobro Mozda ti nzn sta je utegnut auto . ..Kao kad sam bio kod strica u Beogradu a on vozi punta pa mi ga dao a ja mu kažem razletio ti se ceo trap nzn sta ne lupa a on ce ljutito sve sam napravio ceo trap je nov ..Pa jbg u mom svetu je to tako u njegovom nije ..
Necu da komentarisem tvoje oci jer si nerealan.
Vidim da imas veliku mrznju prema VW.
Doduse, za nesto si u pravu a za nesto lupetas samo tako
 
Danas bio kod majstora i video jednu 4 GTi, koliko ono izgleda ko obican model pa to nije normalno...bas se nista nisu potrudili oko te generacije.
Dok je petica vec druga prica.
Pa sad..Dosta ih ima napucanih pa ti se mozda cini ima razlike ali ne toliko to si u pravu u 4ci je oprema bilo ke jubilarnih modela sa 220ks ali je to u sustini obicni 1,8t sa malo tvrdim amortizerima sposrtskim volanom i spojlerom ...ima I R32 on je dosta drugačiji :)
 
Poslednja izmena:
Necu da komentarisem tvoje oci jer si nerealan.
Vidim da imas veliku mrznju prema VW.
Doduse, za nesto si u pravu a za nesto lupetas samo tako
Sta lupetam .. udi u Mecku sa 800k km i udi u pasata pa onda udi u pasata sa malom km pa ces videti razliku o kojoj ti govorim ..Pasat nije nešto narocito sro se tice kvalitete izrade. Audi A4 neki dan dosao 580k 2,0tdi 2009 raspad sistema nzn sta ne zveči ..Kod A6 je već druga prica njih i malo bolje paze a i bolje je auto .
 

Back
Top