Quantcast

Koji alkohol za emotivnu ranu?

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.331
ako mene slusas, kralju... samo harmonika... i dobra domaca rakija... pa kad rakija udari... a harmonika zasvira... pa triler... pa terca... i to sve na uvce... ko to nije probao, ne zna sta je zovot... i... u trenutku pomislis... sta me briga... i sve nek' ide... joj... devla, devla... sve cu da vas vodim u kafanu jednom... svega mi...

>NiNa<

Poznat
Poruka
9.783
ako mene slusas, kralju... samo harmonika... i dobra domaca rakija... pa kad rakija udari... a harmonika zasvira... pa triler... pa terca... i to sve na uvce... ko to nije probao, ne zna sta je zovot... i... u trenutku pomislis... sta me briga... i sve nek' ide... joj... devla, devla... sve cu da vas vodim u kafanu jednom... svega mi...
Ajde vodi i mene,na Ibarsku idemo sviiiiii
U Motel Saric...ili kod Ere :lol:
Da se lecimo

Zefirra

Iskusan
Poruka
6.104
Zadnji put sam izmiksala hektolitre piva sa tablama persena :lol:
Jok , pusti te za dva tri sata , ali te zato stomak **** narednu nedelju. Jer ja sam medju tim nesrecama koje ne bacaju pegle od pica , nego sve to ostane u meni da me sistematski unisti.

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
209.072
Slusacu te, kralju....samo vodiiiii u tu kafanu ...:D

Poslednja Igra Leptira

Veoma poznat
Poruka
11.007
Koji alkohol preporucujete za emotivnu ljutu ranu i po neku razbijenu iluziju..?
Jeger,Absinth,Viski,Vino...
Svoje slomljeno srce nikada alkoholom ne lijecim!
Ali zato, kada neku drugaricu srce zaboli, obavezno Vinjak radi!
Muzikica, Vinjak...............one ocrne decka do maksimuma, ja oplacem turu i to bi bilo to!
Samo da je jako, vince bas i ne pali!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.