• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Koji album trenutno preslušavate?

dakyorlando

Buduća legenda
Moderator
Poruka
29.930
410JW0BFXCL._SL500_AA240_.jpg

Grupa Mr. T Experience nije mnogo poznata "u nas", ali meni je prilično draga jer sam ljubitelj pop-punk zvuka koji oni neguju. Tek sam u poslednje vreme počeo aktivnije da ih slušam pa još nisam baš mnogo pesama preslušao, ali Love Is Dead im je sigurno jedan od najboljih albuma. Brze i melodične pesme, zanimljivi i duhoviti tekstovi, poigravanje Dr. Frenka (frontmen grupe) sa ljubavnim klišeima... Sve u svemu, dobar album za ljubitelje malo melodičnijeg pank zvuka. Pesme Sackcloth And Ashes, Ba Ba Ba Ba Ba, Dumb Little Band, Hangin' On To You, Can I Do the Thing?, I'm Like Yeah But She's All No su mi prilično ušle u uši. Dobar je album, dobar je.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.