Koje vas osobine ličnosti oduševljavaju kod (potencijalnih) partnera?

.. pitanje je u naslovu .

Recimo mene:
- mudrost
- sistematicnost, analiticnost
- dobar karakter, dobar čovek.
- pažljiv slušalac (čitalac)
- spor i jak temperament
itd

pa izvolite. 😊
samo inteligencija. Proceniti IQ partnera i ako je na visem nivou, mirno uci u vezu bez mozganja o partnerovom karakteru, mudrosti, temperamentu..........
Onda se sve ovo sto si nabrojala , podrazumeva.

Na primer, osobe koje ne umeju da se zaiebavaju na svoj racun, kriju seriju ozbiljnih poremecaja.
Osobe koke se zavitlavaju na svoj račun ne shvataju u svojoj dobronamernosti da je preko luta vrlo često neki kompleksaš ili psihopata koji jedva čeka povoda da to iskoristi. Ja sam neko ko se non stop šalio nasvoj račun ali kada sam shvatio da mnogi ljudi nisu normalni prestao sam ili sam dosta ublažio to da radim.

Osobe koke se zavitlavaju na svoj račun ne shvataju u svojoj dobronamernosti da je preko luta vrlo često neki kompleksaš ili psihopata koji jedva čeka povoda da to iskoristi. Ja sam neko ko se non stop šalio nasvoj račun ali kada sam shvatio da mnogi ljudi nisu normalni prestao sam ili sam dosta ublažio to da radim.
Ako si siguran u sebe, sta ti taj psiho moze?

Ako si siguran u sebe, sta ti taj psiho moze?
Pa može te šale da prepričava daje da bi on ispao interesantan i kao ozbiljan a to sve onda dobije drugu dimenziju. Neke osobensve bukvalno shvataju. Ja sam jednom rekao koleginici ironično dansrpski jezik treba da se ukine, aludirajući da se svelo na usku specijalizaciju. Šalio sam se ironično da čovek da čovek treba samo da nauči da čita i piše. Ona posle pričala drugim kolegama i koleginicama to da bi ona ispala pametna mnogo a ja glup a nije uopšte shvatila suštinu moje ,,šale". To je samo jedan primer a ima ih koliko god hoćeš.

Pa može te šale da prepričava daje da bi on ispao interesantan i kao ozbiljan a to sve onda dobije drugu dimenziju. Neke osobensve bukvalno shvataju. Ja sam jednom rekao koleginici ironično dansrpski jezik treba da se ukine, aludirajući da se svelo na usku specijalizaciju. Šalio sam se ironično da čovek da čovek treba samo da nauči da čita i piše. Ona posle pričala drugim kolegama i koleginicama to da bi ona ispala pametna mnogo a ja glup a nije uopšte shvatila suštinu moje ,,šale". To je samo jedan primer a ima ih koliko god hoćeš.

Sve je to benigno. I na savest onima koji to rade.

I nista, ti nastavia da se ponasas cool, u razgovorima sa tim drugim ljudima skapiraju da si normalan a onda ona sama ispadne podlo malo sitno stvorenje od kojeg ce svi zazirati. A i ako treba prozoves je pred drugima. Imenom.
Zuzana, cujem da volis moje sale da pretapas u ugovaranja? To nije lepo Zuzana, hajde da budemo team play (sarkasticno, da zna da si spreman i da przis ako treba).

Jeste ali što ja da ispadam budala pred druguma koji sve bukvalno shvataju i koji pritom ne zaslužuju da se smeju mojim šalama? Umem ja sam sebe na nasmejem. :)
Sta te briga kakav ispadas pred nebitnim likovima?

Oni koji me znaju i vole - znaju ko sam i sta sam. Njima niti moram da se dokazujem, niti neki trac i glupa prica moze da pokvari njihovo misljenje o meni.

Back