Koje Vas grupe nerviraju i zasto......

nikodim:
Zar je ta brzina toliko bitna u zivotu? Primecujem da je bas forsiras, kada su gitaristi u pitanju...

Nije bas tako. Ja volim muzicare koji su u stanju SVE da odsviraju pa isto kao i dvojac gitarista iz Judas Priest koji jesu pokazali da mogu i preko bluesa i sporih balada da stignu do ubitacno brzih riffova i solaza.
Ne volim one koji non stop brzo sviraju kao Hammet iz Metallice, ali kada to radi Yngwie Malmsteen, to je vec prica za sebe. Brzina je njegov pecat u po kojoj se on prepoznaje. Ali je zato i neverovatno precizan gitarista.
 
Najvise mrzim slepe miseve iz US5, jer su mnogo napaljeni i jadni. Njihova muzika se svodi na _ederski glas i dance uz crkvena zvona.Jednom recenicom mogu ti reci da su skup raznih zivotinja i to JAY-majmun,RICHY-vidra,IZZY-lav,CHRIS-pacov i MICHAEL-neka vrsta afro camuge.A sad jednom recju ZOO-vrt.......
 
NTT:
Ja mislim da od Manowar-a nema gore... Ovo je bio chisto subjektivan komentar, pa vas molim sve manowar-ovce da me ne prozivate na pp . Hvala..

Cu te prozovem ovde. Legende Heavy Metala predvodjeni jednim od najboljih bassista svih vremena Joey DiMaiom ne mogu da budu los band.
Istina je da imaju losih momenata, ali remek dela poput "Kings Of Metal", "Heart Of Steel", "Pleasure Slave", "Blood Of The Kings", "Black Wind Fire And Steel", "Master Of The Wind, " Return Of The Warlord"....su sve same himne Heavy Metala.

A i Joey nije kreten da svira sa njima. I to onakav bassista.
 
NTT:
Ne nerviraju me zbog muzike... Neka sviraju shta hotje, ali njihov kompletan attitude kao bend me izuzetno zhivcira...

"Death to false metal".
Tacno se zna na koga se ovo odnosi i da su oni bili prvi pokretaci borbe protiv prosirenja metala u trash, speed, death, black i ostale zanrove.
Onda se prikljucio i Ronnie James Dio pa i svi ostali.
Ljudi prosto imaju svoj stav.

Sto se toga tice, i jako mladi bandovi poput HammerFall i Pegazus takodje sire takve poruke pridrzavajuci se tradicije tradicionalnog metala.
 

Back
Top