• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Koje vam se gitare najvise dopadaju?

blackmore95

Domaćin
Poruka
3.758
meni se najvise dopada gitara gibson sg i gibson les paul....takodje i ibanez...ne volim fender jer je najjeftinija i jer ima jako slab i prazan zvuk....

Kakve veze to ima sa cenom i kvalitetom izrade ,boja zvuka zavisi od komponenata gitare ,nacina izrade, drva i magneta....:D
Ja misim da ti samo ne volish singlecoil magnete;) ili bar one koji se na fenderima upotretbljavaju

Sergi0

Domaćin
Poruka
3.147
Kakve veze to ima sa cenom i kvalitetom izrade ,boja zvuka zavisi od komponenata gitare ,nacina izrade, drva i magneta....:D
Ja misim da ti samo ne volish singlecoil magnete;) ili bar one koji se na fenderima upotretbljavaju

mislim da ovo shto si upravo isprichao je za njega shpansko selo... ;)
chim je tako rekao za fender :lol:

100% je mislio na squier, ali je prekrstio to u fender... tako da je dosta recheo :lol:

Devil`s_Advocate

Primećen član
Poruka
912
Tom%20Morello%202.jpg

tom morello telecaster :)

''Angus Young''

Aktivan član
Poruka
1.741
mislim da ovo shto si upravo isprichao je za njega shpansko selo... ;)
chim je tako rekao za fender :lol:

100% je mislio na squier, ali je prekrstio to u fender... tako da je dosta recheo :lol:

ma covece mislio sam na fender stratocaster made in usa!!!
ali gibson gitare + marshall pojacalo vrh!!!
mada ima jedna dobra gitara(americka) za 900e zove se airplane....

Poslednja izmena:

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
9.006
ma jes! shalim se ja... naravno da je stvar ukusa i karaktera, nekom godi godin, a nekom pensa suhr... meni licno kaster, a tebi tele... sve je to rock n' roll :D
Jes! Al mi u ruci leže ove s tanjim vratom i pragovima od ružinog drveta (ak' se ne varam to su 'western' vratovi) kao što imaju Jackson gitare ... Samo još da pribavim dimarzio humbucker da umetnem u ovo čudo što imam i Bog da me vidi ...

stoned_immaculate

Primećen član
Poruka
569
Jes! Al mi u ruci leže ove s tanjim vratom i pragovima od ružinog drveta (ak' se ne varam to su 'western' vratovi) kao što imaju Jackson gitare ... Samo još da pribavim dimarzio humbucker da umetnem u ovo čudo što imam i Bog da me vidi ...

jao koji si zmaj.. i ja bi dimarzia nekog meto u tele, pa bi ga kidao kao zmija javor... ozbiljno... ili bi ga ganjao na bluz sa nekim drukcijim magnetima...

inace kazi palisander za rosewood... profesionalnije je :D a i mislim da ruzino drvo nije rosewood... al ne bi sad o tome...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.