Koje tri stvari vas najvise odbijaju u seksu?

vanilaorange:
1. Kad zenka krvari - tad obavezno smrdi!
2. Kad zenka pokusava da mi prica prljavstine - to je moj posao!
3. Kad zenka previse stenje - obavezno se smorim pa moram da je davim!
4. Maljavost, los zadah, ruzno dupe, celave ribe...

Inace, ima neurednih cura, mada je jasan pokazatelj kosa - ako ima lepu i cistu kosu bice da je i dole sve u redu. Isto tako, odbijam ribe ciji beli ves nije beo(bratele itd.) po pravilu smrde!!!

Ti bas nisi imao srece u zivotu...mada....jel tebi uvek cista kosa:)?
 
Odbijaju je me generalno zene:
Previse nasminkane,vulgarno i bez ukusa obucene,Zene koje previse iskazuju svoje obline,Zene kje nisu zenstvene,zene koje su previse zenstvene(a nisu svesne da imaju pprevise testosterona))Plave zene koje su prirodne crnke,Zene koje su potpuno obrijne.Zene koje se uvek brijaju pre sexa,Zene koje koriste Dezodorans i Parfem istovremeno.Nevine zene.
Zene koje nisu device a ponasaju se kao da jesu.Zene sa imlpatatima.
Zene koje su ukocene u krevetu.
Mtrzim sex kada zene imaju ciklus.I mrzim sex sa zenama koje imaju sekret.Mrzim devojke koje uzivaju oralni sex.Ali umesto orala pruze vam samo bol.Jer misle da je klip kuvanog kukuruza i penis sito.Zene koje misle ako su vam dale da vas imaju.Zene koje se groze sperme i posle samog cina vas ostave u krevetu jer moraju da se peru.Mrzim ukus jeftinog karmina.Jos vise miris buvljackog parfema.A od svega najvise mrzim zene koje imaju novca a nemaju ukusa
 
Koje su to tri stvari koje vas najvise odbijaju u seksu a koje zena cini il ne cini?

Najvise losa higijena(a sto neko rece u zadnje vreme je ima mnogo),jer je velikom broju devojaka vazno da se "namontiraju",naparfemisu,i utegnu,a to sto nije obrijala noge,nije se istusirala,i ima masnu kosu to im je na drugom(ili trecem) mestu.
Takodje ne volim,skepticnost,npr. da me na svakih 2 min,pita "oces skoro" da bi ga izvadio i svrsio van nje,i ako koristim kondom,mesto da se opusti i uziva.
I na kraju,nisam neki ljubitelj "prljavih" reci tokom sex-a,tj. budi to sto jesi nemoj da preterujes samo zato sto si u nekom casopisu procitala da muskarce to pali,sve ima svoju granicu
 
Odbijaju je me generalno zene:
Previse nasminkane,vulgarno i bez ukusa obucene,Zene koje previse iskazuju svoje obline,Zene kje nisu zenstvene,zene koje su previse zenstvene(a nisu svesne da imaju pprevise testosterona))Plave zene koje su prirodne crnke,Zene koje su potpuno obrijne.Zene koje se uvek brijaju pre sexa,Zene koje koriste Dezodorans i Parfem istovremeno.Nevine zene.
Zene koje nisu device a ponasaju se kao da jesu.Zene sa imlpatatima.
Zene koje su ukocene u krevetu.
Mtrzim sex kada zene imaju ciklus.I mrzim sex sa zenama koje imaju sekret.Mrzim devojke koje uzivaju oralni sex.Ali umesto orala pruze vam samo bol.Jer misle da je klip kuvanog kukuruza i penis sito.Zene koje misle ako su vam dale da vas imaju.Zene koje se groze sperme i posle samog cina vas ostave u krevetu jer moraju da se peru.Mrzim ukus jeftinog karmina.Jos vise miris buvljackog parfema.A od svega najvise mrzim zene koje imaju novca a nemaju ukusa

dobro...a sad za muskarce
 
Odbijaju je me generalno zene:
Previse nasminkane,vulgarno i bez ukusa obucene,Zene koje previse iskazuju svoje obline,Zene kje nisu zenstvene,zene koje su previse zenstvene...Plave zene koje su prirodne crnke,Zene koje su potpuno obrijne.Zene koje se uvek brijaju pre sexa...
Zene koje nisu device a ponasaju se kao da jesu.Zene sa imlpatatima...
Mtrzim sex kada zene imaju ciklus.I mrzim sex sa zenama koje imaju sekret.Mrzim devojke koje uzivaju oralni sex...


mnogo mrzis, Bustura...od toliko negativnosti i mrznje - nema mesta za ljubav
 
Odbijaju je me generalno zene:
Previse nasminkane,vulgarno i bez ukusa obucene,Zene koje previse iskazuju svoje obline,Zene kje nisu zenstvene,zene koje su previse zenstvene(a nisu svesne da imaju pprevise testosterona))Plave zene koje su prirodne crnke,Zene koje su potpuno obrijne.Zene koje se uvek brijaju pre sexa,Zene koje koriste Dezodorans i Parfem istovremeno.Nevine zene.
Zene koje nisu device a ponasaju se kao da jesu.Zene sa imlpatatima.
Zene koje su ukocene u krevetu.
Mtrzim sex kada zene imaju ciklus.I mrzim sex sa zenama koje imaju sekret.Mrzim devojke koje uzivaju oralni sex.Ali umesto orala pruze vam samo bol.Jer misle da je klip kuvanog kukuruza i penis sito.Zene koje misle ako su vam dale da vas imaju.Zene koje se groze sperme i posle samog cina vas ostave u krevetu jer moraju da se peru.Mrzim ukus jeftinog karmina.Jos vise miris buvljackog parfema.A od svega najvise mrzim zene koje imaju novca a nemaju ukusa
to se kaze - mrzim zene.
sta okolisas.
predji na muskarce i problem resen.
 
1. Ruznoca
2. Ne higijena
3. Sebicnost

E sad, ako si mislila koje me 3 stvari najvise RAZOCARAVAJU (a ne odbijaju) u seksu sa zenom koja je zainteresovana za isti sa mnom, ima cist ves i nije u meci:

1. Neopustenost i strah
2. Odbijanje oralnog zadovoljavanja (ako sam cist)
3. Sebicnost (drzi se samo poza i stvari koje njoj cine zadovoljstvo i nije spremna da radi stvari samo radi mene - iako ocekuje da ja radim stvari samo radi nje)

Ukratko ja sam za ravnopravnost muskaraca i zena: ako si spremna da ovde otkucas neki komentar prvo ga potpisi mojim imenom i uputi sebi. Isto vazi i u seksu.
:lol: :lol: :lol: :lol:
 
1-prvi put brzo svrsi,ja hocu drugi put a on "ne mogu sada,cekaj da se odmorim"i redovno zaspe.

2-kad izigrava facu,prebacuje me kao gorila pile,pravi suvisne pokrete,steze miske na silu i prica"primas li ga sreco?ko je najbolji je...?ko najbolje tuca?'' tada povracam u mlazu

3-kada ubrza,ja skoro na vrhuncu,onda naglo stane,miruje u meni i broji do deset da ne bi svrsio.i propade moj orgazam
ima toga jos jos.....puni su smejurije
 
2. Kad zenka pokusava da mi prica prljavstine - to je moj posao!

e ja stalno naletim na ovakve pecinske ljude. egoista,pun sebe,mase kurcinom po krevetu,sve sa dlakama na ledjima.uz urlanje"primas li ga sreco!' ''ko je najbolji ***** sreco!?''
jednom sam opalila samar i otisla.
a umeju lepo da se skrivaju pre sexa,nikako da provalim majku im.to su ovi ''emancipovani,obrazovani mladi momci' ***
 
Koje su to tri stvari koje vas najvise odbijaju u seksu a koje zena cini il ne cini?

hm... kako da kažem...

prevezivanje... ono kad se nekako sabije, slepi, ne pušta te, to mi nekako šalje poruku nestabilne osobe koja žudi za tuđim pokroviteljstvom i i konstantim bivstvovanje uz tebe... prosto rečeno pijavice

onda naravno, neprirodnost, tipa jao kako ću da se namestim, jao mrak, jao kako mi se uvila kosa, jao s koje strane ću da uvatim

kvarenje trenutka, ono tipa nešto počne svojim tokom i baš tad nađe nešto da ne odgovara, ometa
 
hm... kako da kažem...

prevezivanje... ono kad se nekako sabije, slepi, ne pušta te, to mi nekako šalje poruku nestabilne osobe koja žudi za tuđim pokroviteljstvom i i konstantim bivstvovanje uz tebe... prosto rečeno pijavice
Debilu to znači da hoće da vodi ljubav ne da je tucaš ko svinju, tj. hoće da oseti čoveka pored sebe, a to što bi ti može i s pomenutom slavskom svećom :neutral:
 
ZAPRAVO, najgore su one koje su furaju da su neviđene je.bačice i opasne ribe, ono kao smontirane, slobodne, sve može, sve hoće... i onda kad dođe do svršenog čina :mrgreen: vidiš da su nevinost izgubile sa slavskom svećom - smotane, ukrućene, rašie noge i gledaju u plafon...
Sve zzene su smotane.Morash da im omoguchish da se pored tebe ugodno i udobno osechaju pa che nachi nachina da ti poqazzu shta oshechaju.I sve su ''pijavice'' izuzev prostitutqi.Aqo si hetero,morash da istrpish sve ono shto ti se ne svidza da bi dobio ono shto hochesh.
 
1. najviše me nerviraju ove koje previše tvrde pazar. Da prevedem, to su one kod kojih prvo moreš najmanje 2-3 sata slušati kako su one poštene i kako one to nikad ne bi mogle uraditi, da bi na kraju ipak dale. Čemu onda ono maltretiranje? :dontunderstand:
2. ne volim one koje ujedaju (za rame, penis, vrat...) :evil:
3. na volim one koje mi tokom sexa objašnjavaju njihovu dvotomnu biografiju sa naslovom:"Kako i zašto sam postala feministkinja!" :roll:

p.s. za ove što smrde i neće da se kupaju ( 80%) i ove što leže kao klade (60%) sam našao lek, prvo ih ja svojeručno okupam, a kad se omlitave počnem da ih štipam za dupe pa mešaju htele-ne htele. :hvala:
 

Back
Top