Koje su žene najbolje u krevetu?

Pa ima... imaš recimo žene koje su ekstremno pasivne. Ne bi im palo na pamet da prve niciraju sex nikada, i da to ne uradi muškarac, ništa nikada ne bi ni bilo. Ništa nije više unsexy od žene koja je u fazonu "evo ti, ajde, baš kad si zapeo".

Takođe su prilično unsexy žene koje ne vode računa o sebi u smislu higijene. Tu ne mislim da li su depilirane ili ne, to je stvar ličnih preferenci, nego ovako generalno. Svašta postoji, trust me.

Isto su problematične ove instagramuše koje za sebe misle da su prejake ribe, pa šire taj prilično demorališući vajb oko sebe.

I naravno glupost. Riba ne može biti sexy i glupa u isto vreme, to ne ide. Takve su žene totalni off.
Like it
Ali šta raditi kada si toliko pametan da ti svi deluju glupo? 😁😂
 
kad sam cito sizifa ko da citam doktrinu o cistoj rasi... higijena, cistoca :lol:
pa mi se javi kvarni osmeh na ono da riba ne moze biti sexy i glupa :hahaha:

al dobro... svakim danom sve vise napredujem u ocenjivanju :hahaha:
Riba kojaćuti, a trebalo bi sve da ćute 😁, mogu biti sjajne i krevetu! Ali treba biti dovoljno pametna da zna da treba da ćuti 😂
 
Riba kojaćuti, a trebalo bi sve da ćute 😁, mogu biti sjajne i krevetu! Ali treba biti dovoljno pametna da zna da treba da ćuti 😂
os da ti kazem najvecu istinu?
nebitno dal cuti, prica, dal je profesorka, sluzavka, kelnerica ili dr. nauka... kako svrsava je ono sto je ona, posle toga sve ostalo pada u zapecak i znas sta imas pored sebe.
 
Pa sigurno da ne treba da spominje Hegela i psihu, nego duso moja!
Ali ako spavam sa filozofom ima da se uzbudi ... !
Imala sam par puta filozofe. Mogu ti reći da ih jako pali priča o Hegelu i ostalima.. A i ja se uzbudim. Kada pričam o nečemu što volim cakle mi se oči, srce ubrzano kuca, i tako pričamo i dodirujemo se, palimo se i opet pričamo, meša se i Hegel i kur.ac i sve se spoji u jednu lepu strast
Eto ako nisi znao ! :flert: ;)
 

Back
Top