Koje su žene najbolje u krevetu?

Najbolje su one koje bezuslovno pružaju sve, koje možeš slobodno da puniš, i koje nikad neće biti ljubomorni smorovi i koje možeš da po potrebi otkačiš bez ikakvih kasnijih posledica bilo koje vrste.To je što se seksa tiče, a verujem da je upravo to bio cilj teme.Ovo resto je manje važno jer se tu i ne radi verovatno o nekoj ozbiljnijoj vezi ili braku.Uostalom, ko postavlja ovakva pitanja, taj i nije zreo ni za šta ozbiljno.
 
Pogledajte prilog 1266438


Često čujem od kolega i drugara izjave kako im u sexu više prijaju ovakve ili onakve žene iz RL... i vrlo je zanimljiva analiza na koju ću se i ja kasnije nadovezati.

Naime, kakav je tip žene u običnom životu koja se kasnije pokaže kao kraljica u krevetu?

Da li ste uopšte primetili neku razliku, pre nego što imate priliku da ih odvedete u krevet, između povučenih i napadnih, između onih koje su slobodne i nesputane, i onih stidljivih, između manje i više obrazovanih?

Jesu li bolje instagramuše sa veštačkim usnama i sisama, ili one prirodne i opuštene?

Starije ili mlađe?
One koje društvo smatra privlačnijima, ili su baš bolje one manje privlačne?
Domaćice? Inženjerke, programerke, sportistkinje?

Koji je profil žene od koje se posle segza oporavljate koliko je bio dobar, a od koje fele biste radije pobegli?
znači moraš pojebat bar hiljadu žena da bi kolko tolko znao odgovor
 
ne znam, ako sam imao odnos sa njih 7,8 mogu da kažem samo koja od njih je bila najbolja.
A jesi li nekad primecivao mozda neki sablon pre seksa? Pre cina. Tipa pricas s njom i kroz njeno ponasanje primetis nesto sto ti deluje u fazonu ili "uhh ova zenska mora da je zver u krevetu" ili ono"mnjeee"? I to ne mora generalno, nego tebi licno, po tvom nekom senzibilitetu?
 
A jesi li nekad primecivao mozda neki sablon pre seksa? Pre cina. Tipa pricas s njom i kroz njeno ponasanje primetis nesto sto ti deluje u fazonu ili "uhh ova zenska mora da je zver u krevetu" ili ono"mnjeee"? I to ne mora generalno, nego tebi licno, po tvom nekom senzibilitetu?
bilo je ali nisam imao prilike lično da proverim.

al opet smatram to je individualno. meni je bilo najlepše sa devojkama u koje sam bio zaljubljen što ne znači da je dobra po "standardima".
 
bilo je ali nisam imao prilike lično da proverim.

al opet smatram to je individualno. meni je bilo najlepše sa devojkama u koje sam bio zaljubljen što ne znači da je dobra po "standardima".
Pa jeste individualno. Svodi se na sta tebi licno odgovara. Seks je pored toliko socio karakteristika coveka dobrim delom individualan za razliku od ostalih.
Tj kada je osoba individualno izgradjena.
 
Pogledajte prilog 1266438


Često čujem od kolega i drugara izjave kako im u sexu više prijaju ovakve ili onakve žene iz RL... i vrlo je zanimljiva analiza na koju ću se i ja kasnije nadovezati.

Naime, kakav je tip žene u običnom životu koja se kasnije pokaže kao kraljica u krevetu?

Da li ste uopšte primetili neku razliku, pre nego što imate priliku da ih odvedete u krevet, između povučenih i napadnih, između onih koje su slobodne i nesputane, i onih stidljivih, između manje i više obrazovanih?

Jesu li bolje instagramuše sa veštačkim usnama i sisama, ili one prirodne i opuštene?

Starije ili mlađe?
One koje društvo smatra privlačnijima, ili su baš bolje one manje privlačne?
Domaćice? Inženjerke, programerke, sportistkinje?

Koji je profil žene od koje se posle segza oporavljate koliko je bio dobar, a od koje fele biste radije pobegli?
 
Hahhaha.
Ja isla kod drugara . Do elektro da mu odnesem neke testove.
Stala ispred jednog razreda i pitam lepo jel to odeljenje nor 4-3 kaze jeste, udji....
Ja usla, oni zatvorili vrata 🤣🤣🤣 nisu hteli da me puste. Ja sela na klupu, gledam budale hehehhe
Istina, ti elektro i slični smerovi bar za vreme školovanja pate od ozbiljne neyebice.

Posle na faxu bude bolje.
 

Back
Top