Koje su žene najbolje u krevetu?

žene i muškarci drugačije to doživljavaju..kod većine žena je bitna emocija a kod većine muškaraca sex dođe kao neki sport.. .. treba naći neku sredinu po meni.. mada i žene mogu naći muške kojima je bitna emocija a i muški mogu naći žene kojima nije..
 
Ma jok brate. To su nam nametnuli da ako ne volis seks sa zenskom osobom u koji se ukljucuju (njene emocije, bez tvojih) onda si ti neki praznjikav lik.
Sto? Lose ti da te kapira zenska, da je uz tebe, da te razume, imas poverenje u nju, da joj je bitno kako se osecas?

..realno je tvoja ironija u pravu..ljubav je zajebana stvar i ne desava se istovremeno skoro pa nikad..
Da se zaljubis potrebno je da te zenska ubedi da je bolja od tebe i obrnuto, da je nekako ubedis da si bolji od nje
jer u suprotnom, zaljubljivanje ce se desiti malo sutra..
Zaljubljujemo se u bolje od sebe...

..nem pojma zasto sam vam ovo ispricala...:lol:
 
..realno je tvoja ironija u pravu..ljubav je zajebana stvar i ne desava se istovremeno skoro pa nikad..
Da se zaljubis potrebno je da te zenska ubedi da je bolja od tebe i obrnuto, da je nekako ubedis da si bolji od nje
jer u suprotnom, zaljubljivanje ce se desiti malo sutra..
Zaljubljujemo se u bolje od sebe...

..nem pojma zasto sam vam ovo ispricala...:lol:
Pa to je problem, jer tragamo izgleda hijerarhijski, a ne po zdravim dusevnim kriterijumima (senzibilitet, temperament, citav psiholoski sklop koji treba da dovede do tog spajanja sa dusevno zdravim partnerom).
I onda to pitanje, pa sto samo fizicki a ne i dusevno? Pa ajde..
 
Da je seks dobar samo sa onim koga volis.
Ja bih odavno uvenula i novi himen dobila
Saglasna. Najbolji sex sam imala sa onim, sa kojim sam imala jaku hemiju. Nisam ga zavolela, kad sam ga bolje upoznala.
Samo, ne zivi se od sexa.
On jeste dobar lepak za ljude, ali ne veze trajno. Eto, gde su nam sad ti najbolji partneri u sexu?
Ljudi mogu vremenom da se nivelisu i da nauce jedno drugo sta vole, tj. mozda mogu, ali ako su im karakteri nekompatubilni, nema tu zivota.
 
Meni najbolji seksovi bili kad je bilo neobavezno. Valjda se ne tripujemo kako cemo ziveti zajedno, da me upozna s roditeljima, bracom, sestrama, tetkama, strinama, dosadnim drugaricama, i onda idemo ludilo. Prosto podivlja, cvrci sve, pssssss ccccccc.
Ovako, idi bre, Milutine, moulim te, pazi kako se pounasas.
 
Saglasna. Najbolji sex sam imala sa onim, sa kojim sam imala jaku hemiju. Nisam ga zavolela, kad sam ga bolje upoznala.
Samo, ne zivi se od sexa.
On jeste dobar lepak za ljude, ali ne veze trajno. Eto, gde su nam sad ti najbolji partneri u sexu?
Ljudi mogu vremenom da se nivelisu i da nauce jedno drugo sta vole, tj. mozda mogu, ali ako su im karakteri nekompatubilni, nema tu zivota.
Istina.
Jedan od najboljih za seks, ali nije za nista drugo
 

Back
Top