Quantcast

Koje su vam cure bolje

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.781
cim se skrene sa velicine tvojih j...odmah glupoca i ispraznost dodju do izrazaja u svoj svojoj velicini.;)
bolje se drzi njih...:cool:

:mrgreen:

Priovalio sam te. Ti dodjes i napale te moji postovi, pa odes drkati. Zato te i nema da mi odmah odgovoris.:lol:

Inace ja sam torbao pre jedno 15 tak dana, mozda malo manje a ti i da si danas, ko zna kakvog je to kvaliteta pa se to moje i tvoje ne moze uporediti cak i da sam ja to radio zadnji put prosle godine.:)

Jaja su nesto sto ti neces nikad imati, a jako bi htela.:mrgreen:

E'len

Poznat
Poruka
9.248
ahaha.. koji psiho test..
Ova što ce se istorbat odmah ce sutradan bit trazena ostat još pola ure duže, pa iza dan još duže..:mrgreen:

Jao vi muški .. slatkice jedne, pa nikad sa cice da se skinete , pažnje vam treeba u fulu :zcepanje:

Ivo Afrikanac

Aktivan član
Poruka
1.944
ahaha.. koji psiho test..
Ova što ce se istorbat odmah ce sutradan bit trazena ostat još pola ure duže, pa iza dan još duže..:mrgreen:

Jao vi muški .. slatkice jedne, pa nikad sa cice da se skinete , pažnje vam treeba u fulu :zcepanje:
Ima tu dosta istine...

Nego tekst koji imas u zaglavlju... Tacno je i da ono sto zene privuce nekom muskarcu (recimo da je Baja) je upravo ono sto im posle smeta (jer Baja ostane Baja).

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.