Koje strane jezike govori predsednik Srbije?

Tadic je odlicno govorio i francuski.

Djindjic je znao ponesto i njemackoga, ali slabo isto kao i engleski. Kada je postao premijer pohadjao je kurse usavrsavanja engleskog jezika, jer mu je bilo na relativno osrednjem nivou.

Kakve ima veze sto Nikolic zna samo srpski? Milo Djukanovic je znao samo srpski (pardon, crnogorski) i tek prije par godina je upisao osnovni kurs engleskog; kako vijesti kazu nije mu islo bas najbolje i do danasnjega dana nije savladao - je li mu to smeta da vodi Crnu Goru 20 godina?

Djindjic je nemacki govorio perfektno....
 
Malo je danas javnih licnosti koje ne govore BAREM jedan strani (svetski) jezik....

Milosevic je perfektno govorio engleski, Djindjic takodje, a znam i da Tadic govori engleski...

Nekada, na zatvorenim sastancima u cetiri oka, predsednici se dogovaraju bez prevodioca, pricajuci uglanom engleski.

Ko ne govori engleski i ne rukuje kompjuterom - u danasnjem svetu je NEPISMEN COVEK!


Zanima me koji strani jezik govori Tomislav Nikolic? :kafa:

Engleski,francuski,italijanski i spanski.
 
Malo je danas javnih licnosti koje ne govore BAREM jedan strani (svetski) jezik....

Milosevic je perfektno govorio engleski, Djindjic takodje, a znam i da Tadic govori engleski...

Nekada, na zatvorenim sastancima u cetiri oka, predsednici se dogovaraju bez prevodioca, pricajuci uglanom engleski.

Ko ne govori engleski i ne rukuje kompjuterom - u danasnjem svetu je NEPISMEN COVEK!


Zanima me koji strani jezik govori Tomislav Nikolic? :kafa:
A zamisli tek Tadiceve bede, kad je narodu i takav ipak malo drazi?
 
..

Milosevic je perfektno govorio engleski, Djindjic takodje, a znam i da Tadic govori engleski...
Никакве користи од тих штеточина српски народ није имао. Томо, довољно је да знаш српски, а ко те не разуме нек научи српски бреее. Поздрав
 
Malo je danas javnih licnosti koje ne govore BAREM jedan strani (svetski) jezik....

Milosevic je perfektno govorio engleski, Djindjic takodje, a znam i da Tadic govori engleski...

Nekada, na zatvorenim sastancima u cetiri oka, predsednici se dogovaraju bez prevodioca, pricajuci uglanom engleski.

Ko ne govori engleski i ne rukuje kompjuterom - u danasnjem svetu je NEPISMEN COVEK!


Zanima me koji strani jezik govori Tomislav Nikolic? :kafa:

Idealno bi bilo kad ni srpski ne bi znao jer ga ovako, na zalost, previse ljudi cuje, razume i za glavu se od njega hvata...

..doduse, jest' blam za engleski, ruku na srce Srbi generalno nisu u ljubavi sa stranim jezicima, sto bi pa Toma bio izuzetak, kako su ga ucili tako je naucio, tako to inace biva kad se rasplinu ljudi na tri jezika tokom skolovanja pa ne znaju na kraju ni jedan...
 

Back
Top