које сте религије

којој религији припадате

  • хришћанин

  • муслиман

  • будиста

  • хиндуиста

  • јудеиста

  • атеиста


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sve je to isti...da ne kazem shta.
Kod Katolika impoterntni deda u 7 banqi "postane"boziji sin na zemlji jer se grupa istih takvih impotentnih deda oko toga dogovore pa izglasaju jednog medju sobom za takvog,kod Budista"reinkarnaciju Bude"nadju od malena,moz mislit,pravoslavci se bar ne foliraju tim lazima i ne tvrde da pravo na duhovnu kontrolu imaju iz tako nekog"bozanskog natprirodnog izvora"...ali u sishtini sve religije su isto njesra,razlika je samo u stepenu licemerja.
Ali ti veruj da je Buzdizam neshto bolje jer je kul u okvirima popularne filozofije.:)
vojislave nije lepo da koristis dererov nick dok spava.
reci cu mu sutra sta si radio,mislim da mu se nece svideti samo da znas.
 
надам се да се не љутите за тај агностицизам некако чини ми се да није баш популаран зар не? било би глупо и да сам ставио оипцију јеховин сведок
 
па зар пагани нису хиндуисти и будисти, мислим да више нико не верује у зевса, перуна, марса, кецалкоатла и компанију.

jesu
hindu i bude su pagani

ko i shinto

ali, oni su institucijalizovani

postoje i oni koji ne detaljishu toliko

poshtuju prirodu i trude se da zive u skladu s istom
i to su ti pagani u uzem smislu

ovde ne mislim na new age gluposti koje su smishljene u komercijalne svrhe.
 
надам се да се не љутите за тај агностицизам некако чини ми се да није баш популаран зар не? било би глупо и да сам ставио оипцију јеховин сведок

greshish

posle vas kvazipravoslavaca,
najvishe je agnostika


pa idu ateisti
pa pravi pravoslavci
pa su tu negde i pagani u uzem smislu

za njima katolici, protestanti...
 
Sve je to isti...da ne kazem shta.
Kod Katolika impoterntni deda u 7 banqi "postane"boziji sin na zemlji jer se grupa istih takvih impotentnih deda oko toga dogovore pa izglasaju jednog medju sobom za takvog,kod Budista"reinkarnaciju Bude"nadju od malena,moz mislit,pravoslavci se bar ne foliraju tim lazima i ne tvrde da pravo na duhovnu kontrolu imaju iz tako nekog"bozanskog natprirodnog izvora"...ali u sishtini sve religije su isto njesra,razlika je samo u stepenu licemerja.
Ali ti veruj da je Buzdizam neshto bolje jer je kul u okvirima popularne filozofije.:)


da be
vi se ne folirate

vladike su vam potentni shto veoma chesto pokazuju na dechacima

a biraju ih komunistichke sluzbe bezbednosti

tako da se verovatno samo u vashoj "crkvi"
vladiki obraca sa "druze pukovniche, pardon, gospodine amfilohije" :D
 
Koje ste religije... Kakav naslov. Ja sam pravoslavac te se ne mogu upisati u goreponudjeno. Inace, paganizam nije religija nego kako bih rekao stepen kulture ( mozda je losa definicija ). Sve civilizacije su bile vezane za neku religiju i iz nje su potekle na neki nacin i opet kao takve su paganske sa Hriscanskog stanovista jer su Hriscanska kultura i vera ( religija ) savrsenije od svih dosadasjih.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top