Ето да се пребројимо ако неко има добру вољу и ако би могли да будете реални а не оне интернет глупости о високом образовању а онда се нађе да је то обмана.Да,на вас мислим који сте стално куцкали да сте завршили факултете и шта све уз то а уживо се испоставило као лагање на интернету.
