KOJE MESTO SMATRATE SAVRŠENIM ZA VENČANJE?

Scathach

Ističe se
Banovan
Poruka
2.181
images

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
30.488
Ja ako se budem zenio, ima da bacim klasiku, satra od 30 metara, pravo ispred gajbe na ulicu sto unutra, rodbina, uza sira, prijatelji komsije, ljudi koje nemam pojma ko su, ja u onom crnom odelu leptir masna ona u vencanici koja je kupila u prodavnci koja ce se zvati poput: Romansa, Teodora, Sandra, Leptiric i sl... ima da bude krke, trubaca, pica, ica, da se razvljajuje... I tako cu da sedim na celu, ima da mi prilaze sve drugarice i prijateljice da mi cestitaju a u ocima da im vidim ljubomoru, a zena ima da sija, da sjakti, bencanica bela kao zubi, kada se nasmeje ima da bude cakum pakum i cvetic oko ramena...ima da puca. Zovem i vas sve, bice krke, pica, sta god hoces...slano slatko predjelo corbe, kolaci torte....

Bergie

Iskusan
Banovan
Poruka
5.146
Meni recimo na tu temu padaju na pamet neke alternativne solucije>

perfect-alternative-wedding-guide-6.png

>ovako bi jedna moja divna drugarica volela da se uda>

>zatim>

alice-in-wonderland-499x331.jpg

>krasna mlada>

Atelier-Aimee-2011-Collection-Black-Wedding-Dresses-Ideas-2.jpg

No kako bilo, mislim da su venčanja jedinstvena prilika za ekstravaganciju, makar ona bila i pomalo ekscentična.

Ali i sam ritual venčanja a naročito slavnje koje sledi jesu prilično ekscentrična dešavanja.

Kultura venčanja u Srbiji je na jako niskom nivou, zar ne?

sunasceJeca

Poznat
Poruka
9.930
Drage dame, na kakvom mestu biste volele da se udate ili čak preudate?

Da li je to bračno zavetovanje na seoskom brvnu u suton?

Wedding---MSC---wide-at-dam.jpg

Nisam se udavala.

Pravo da Vam kažem, više ne mislim ništa. Niti smatram. Ne razmišljam o tome. Niti želim da mislim o tome. Šta sam ja smatrala, podrazumevala, želela i mislila, više važno nije.

Barem meni nije.

Ništa više nije isto, kada sam ja u pitanju, a ne da će biti to.

Možda nešto življe poput sklapanja bračne zajednice u zraku?

http://4.***************/-iMLKrybN2v4/UDBPj-lHIJI/AAAAAAAADQ8/Km2uKayDDFI/s1600/Wedding-in-the-air.jpg

Ili pak dobro staro švedžansko venčanje?

wedding-mustaches.jpg

Možda nešto modernije?

QaeUo.jpg

...

Eventualno u luksuznom aranžmanu?

luxury-london-wedding-venue.jpg

Odnosno krajnje tradicionalno?

serebian_wedding.jpg

Pod svodovima kuće Božje?

rwedding.jpg

Kako zamišljate mesto svečanog vezivanja za svoju životnu, poluživotnu, privremenu ili utešnu ljubav?

Pravo da Vam kažem, više ne mislim ništa. Niti smatram. Ne razmišljam o tome. Niti želim da mislim o tome. Šta sam ja smatrala, podrazumevala, želela i mislila, više važno nije.

Barem meni nije.

Meni je to sada toliko daleko u Životu, da ne možete ni zamisliti.

:hvala:

Scathach

Ističe se
Banovan
Poruka
2.181

Barem meni nije.

Ah, nikad ne znaš šta ti donosi već sutrašnji dan! Iza nekog ugla je možda čovek tvog života!

Bergie

Iskusan
Banovan
Poruka
5.146

Barem meni nije.

O, Boga mu, zar je tako tmurno?

sunasceJeca

Poznat
Poruka
9.930
...iskrena si Jeco i kroz život ideš otvorenim srcem..

Pa, da. Više tako ne bih radila. Hoću reći, da i dalje na taj Način mislim, živim, osećam, doživljavam... i uvek ću.

Verovatno dokle god dišem. Sve drugo bi bilo u suprotnosti mog Karaktera. Samo što to više na Uvid neću dati. Ovde samo o tome pišem. U Realu o tome ni ne govorim. Niti na meni, kao Čoveku vidiš. Šta mi u Duši spava ili šta je ono što je i (na) dalje možda razara.

Možda nije pametno - ali mi je sada korisno.

Ako ništa drugo, barem mi je taj Zid, u Sebi podignut, doneo, da drugačije gledam na Sve(t). Ljude & Situacije.

Ah, nikad ne znaš šta ti donosi već sutrašnji dan! Iza nekog ugla je možda čovek tvog života!

Divna si. Hvala ti. :heart:

O, Boga mu, zar je tako tmurno?

Istina je puno gora. :zag: :)

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.