Koje kuciste?

Kritično je kada nema protoka vazduha.
Sam vent da processors odvodi sa hladnjaka temperaturu , zato postavljamo u kućištu te Čaše ventilatore.

Leti je užas.

Napolje po 40c unutra 20,25

A same komponente u radu nisu ispod 50c

images.jpeg


Zato se poštuje ovo i nema brige.
 
Bila je ok cena za 590 al je odjednom nema. 5500 je za 5000 skuplja od 580 a kazu da su slicne pa se premišljam jel vredi. sledeca je 5700 al je dosta skuplja. Taman se naložio na 590 kad ćorak. Ne znaju kad i da li će dobijati pa ne znam da li da čekam
 
Kritično je kada nema protoka vazduha.
Sam vent da processors odvodi sa hladnjaka temperaturu , zato postavljamo u kućištu te Čaše ventilatore.

Leti je užas.

Napolje po 40c unutra 20,25

A same komponente u radu nisu ispod 50c

Pogledajte prilog 652846

Zato se poštuje ovo i nema brige.
MMdaaaa...Samo sto vecina grafickih kartica su okrenute tajko da ventilatori gledaju DOLE...Osim ako se ne stavi adapter da moze BOCNO...A najbolja varijanta je OTVORENO kuciste, kao kod mene. Prasine bude ali dovoljno je ocistiti komp ovlas par puta godisnje I sve cool.
 
MMdaaaa...Samo sto vecina grafickih kartica su okrenute tajko da ventilatori gledaju DOLE...Osim ako se ne stavi adapter da moze BOCNO...A najbolja varijanta je OTVORENO kuciste, kao kod mene. Prasine bude ali dovoljno je ocistiti komp ovlas par puta godisnje I sve cool.
Kako ko voli , za nas koji volimo silent (tisinu) ide zatvoreno kuciste i obavezno dva postavljena venta napred 14ice koji prave promaju unutar kucista :aha2:
 
Kada smo već kod kućišta, kada će majmuni to početi raditi kako treba? Jeste li primetili da su držači za HDD obično ispod CD/DVD optike, ali u SREDINI!???? A trebali bi to ODMAKNUTI bočno na suprotnu stranu od matične ploče! Upravo slažem nekakvu mašinu, srećom trebam samo memoriju izvaditi da uvalim disk, a zna se desiti da treba čupati i konektor napajanja ploče, a ponekad i vaditi celu ploču ako zasmeta hladnjak procesora, a šarafi su sa donje strane ploče!? Grrrr!
 

Back
Top