koje je vase omiljeno ime?

Moja cerka se zove Natalija ,njena 3 kuca je u skorpiji(3 kuca oznacava ime ili nadimak)tako da je njoj bilo sudjeno da nasledi ime od nekog predaka koji nije vise ziv.Coveku je ime zapisano.Skorpija inace oznacava nesto tudje,nasledjeno.
 
Stela - to sam ja. Sa jednim L. Posto mi je ime italijansko (latinsko) ja ne mogu da imam ono objasnjenje mog imena... Znate ono uramljeno. To rade samo za srpska imena. Mozda je strelac u mojoj 3 kuci oznacio da cu imati strano ime.
Volim zenska imena Una i Lena. Muska: Nikola, ali je definitivno najlepse musko ime Aleksandar.
 
Princeza na poslu:
Stela - to sam ja. Sa jednim L. Posto mi je ime italijansko (latinsko) ja ne mogu da imam ono objasnjenje mog imena... Znate ono uramljeno. To rade samo za srpska imena. Mozda je strelac u mojoj 3 kuci oznacio da cu imati strano ime.
Volim zenska imena Una i Lena. Muska: Nikola, ali je definitivno najlepse musko ime Aleksandar.

Možeš da imaš objašnjenje,posebno ta latinska imena sva imaju svoja značenja.Jedno vreme sam za neke gift shop-ove radila te stvari,posle mi dosadilo,a i mala je bila zarada.Ako hoćeš pošalji mi na private,pa ću ti poslati odgovor.
 

Back
Top