Leptir_NL Ističe se Poruka 2.963 06.05.2026. u 23:52 - Koje je vaše omiljeno godišnje doba i zašto? #26 Kako gde Topla jesen zbog boja lišća i sve sazrelo. Proleće kada sve pupi i lista
Mister Stara legenda Poruka 77.882 07.05.2026. u 12:24 - Koje je vaše omiljeno godišnje doba i zašto? #27 Prolece jer su prihvatljive temperature, septembar..poslednji mesec leta.. zbog grozdja i vina a more jos je toplo
Prolece jer su prihvatljive temperature, septembar..poslednji mesec leta.. zbog grozdja i vina a more jos je toplo