Koje je najbrutalnije ubistvo u istoriji filma /TV

Jugoslav Čvarak

Veoma poznat
Poruka
13.972
Evo pogledao sam tu scenu iz Vikinga (do sada nisam gledao seriju), predobra je, pogotovo kada vidis te ponosne, mlade, bijele, plavokose, plavooke, skandinavske ljude kako s gustom odradjuju posao smijuci se pri tome.

:heart2::heart2::heart2:

Inace, nista posebno brutalno.

Miikeovi filmovi imaju generalno najekstremnije, najbizarnije nasilje, ali meni je Derekov curb stomp nelagodan za gledati:

Ovo je onako na prvu.

Verhoevenov Total Recall, RopoCop i Troopersi isto imaju predobrog nasilja, ali ima taj komicni stih.

Talijanski i crnacki ekspolatacijski sedamdesetih isto imaju svojih cari.

Poslednja izmena:

Vaša Visost...

Ističe se
Poruka
2.558
Koja je po vama brutalna scena ubistva u filmu ili seriji a koja vam je ostala u secanju ?
Poruka je automatski spojena:

Ovako na brzinu secam se :
Brutalne scena krvavog orla u Vikinzima
Takodje u Vikinzima kada Ragnara bacaju u jamu punu zmija
Jos ne mogu da izbrisem te scene iz secanja
Ima ih puno...
Krenimo odreda...
Prvo mi je pala na pamet scena iz "Panovog labirinta", taj cijeli film je stilski dobro napravljen. Pogledajte kako je užitak osluškivati zvukove i promatrati poteze u tom filmu. To rijetko vidimo na filmu tu kvalitetu, imala ju je "Kum" trilogija...

Vaša Visost...

Ističe se
Poruka
2.558
Pisao sam vec ovdje u vezi Archibalda kada ga je moj bratic prvi put gledao.
Sjecas de da je imao neki pederasti stil macevanja, ali nitko ga nije mogao dobiti.
Kaze moj bratic da ga je toliko mrzio i da film nije zavrsio tako da ga Rob Roy u duelu ipak ubije, on bi razbio televizor.

:hahaha:
Tako sam se i ja osjećao, kada su u onim meksičkim sapunicama, za babe, po prvi put napravili iznimku i dopustili silovanje glavne glumice...
Silovanje Lucrecie...

1652811968878.png

.

Vaša Visost...

Ističe se
Poruka
2.558
Evo pogledao sam tu scenu iz Vikinga (do sada nisam gledao seriju), predobra je, pogotovo kada vidis te ponosne, mlade, bijele, plavokose, plavooke, skandinavske ljude kako s gustom odradjuju posao smijuci se pri tome.

:heart2::heart2::heart2:

Inace, nista posebno brutalno.

Miikeovi filmovi imaju generalno najekstremnije, najbizarnije nasilje, ali meni je Derekov curb stomp nelagodan za gledati:

Ovo je onako na prvu.

Verhoevenov Total Recall, RopoCop i Troopersi isto imaju predobrog nasilja, ali ima taj komicni stih.

Talijanski i crnacki ekspolatacijski sedamdesetih isto imaju svojih cari.

Generacija X, izvrsna scena...
To sam ja htio stavit, da me pamte po tome, šteta...

.

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
27.283
Ima ih puno...
Krenimo odreda...
Prvo mi je pala na pamet scena iz "Panovog labirinta", taj cijeli film je stilski dobro napravljen. Pogledajte kako je užitak osluškivati zvukove i promatrati poteze u tom filmu. To rijetko vidimo na filmu tu kvalitetu, imala ju je "Kum" trilogija...
i meni, nisam videla brutalnije ubistvo. nisam mogla da se smirim satima

S1MCRO

Veoma poznat
Poruka
14.193
Verovatno neko od ubistava iz filma Cannibal Holokaust (naravno, ne pada mi na pamet da gledam).

Ten days after its premiere in Milan, the film was seized by the Italian courts and director Ruggero Deodato was arrested and charged with obscenity. He was later charged with murdering several actors on camera and faced life in prison. The cast had signed contracts requiring them to disappear for a year after shooting to maintain the illusion that they had died. Deodato contacted Luca Barbareschi and told him to contact the three other actors who played the missing film team. When the actors appeared in court, alive and well, the murder charges were dropped.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.