Koje "genetike" muskarci su vam najprivlačniji?

Ih pa kad sam bila uŠpaniji tamo je bilo dosta muških koji liče na naše, samo su slobodniji. Policajci na stanici odlično izgledaju, u kafani muškarci plaćaju piće, smeškaju se, flertuju. Ima i ružnijih ali oni sugeneralno dobri.. Antonio Banderas je moj tip. A i onaj irac Turner crnomanjast sa lepim stavom i držanjem..

Kod naših ne volim često ponašanje i nisam veliki ljubitelj balkanskog tipa baš zbog toga. Ali opet ne znam ni ko bi bio tipičan balkanac? Ne mogu da se setim ijednog našeg glumca ili javnu ličnost koji mi je bio privlačan. Ali jesam bila naravno i zaljubljena i volela, ali ne u izgled.
 
Od poznatih stranih Hju Dzekmen... ubedljivo
oX6CpXmnXCHLyqsa4NEed1DZAKx.jpg


Od nasih Igor Djordjevic... isto ubedljivo
tv-Igor-Djordjevic (2).jpg
 
Elem, vecina latino tipova mi nije privlacna, ali nisam se licno sretala sa njima, tako da mi izbor bas i nike neki. Grci su mi onako turci isto tako.
A ne svidjaju mi se ni svi od ballanskih tipova.
Ne volim krupne muskarce... ko od brega odvaljene.
Naginjem ka tamnijima, ali nisam gadljiva na plavusane, sve zavisi.
Volim fizionomiju lica gde je nos duzi... ne volim kratke (americke) noseve kod muskaraca
Kazu da Bred Pit ima malu pisu ,zato i mali nos .
 
ne znam ko je covjek
al ta kombinacija fazonirane bradice i tetovaza
kod mene ima laksativni efekat 😁
Tetkica..jbte..idu narodnjaci i ovaj kao kuva..to su one pojave što sam rekao,.da mi iskaču mladi muškarci koji nešto mese, kuvaju na kanalima, .ovaj ti uzme brašno na dlan i prhne u kameru, kapiram šalje poruku dečacima i kokiški..e,a nije profi kuvar, nema šanse .i sve to propraćeno nekim natodnjakom, bećarcem i tome slično.
 
Nije presudno u svakom slučaju ..
Ne mogu da delim muškarce na taj način.
Naravno,...ljudi su manje više svuda isti!
Ono što naš razlikuje, nije toliko ni genetika niti izgled.
Ako uzmemo genetiku, čistih halpogrupa grupa gotovo i da nema, tamo da su svi narodi, mešavina više njih.
Lepih i manje lepih ljudi je svuda,...mentalitet je uglavnom ono što nas razlikuje, način na koji smo vaspitavani i u kakvim okolnostima smo rasli i stasavali.
Ne misli se u temi bukvalno samo na genetiku i fizički izgled, već uopšteno.
Koji vam se i kakvi muškarci generalno najviše sviđaju?
 
Poslednja izmena:
Naravno,...ljudi su manje više svuda isti.
Ono što naš razlikuje, nije toliko ni genetika niti izgled.
Lepih i manje lepih ljudi je svuda,...mentalitet je uglavnom ono što nas razlikuje, način na koji smo vaspitavani i u kakvim okolnostima smo rasli i stasavali.
Ne misli se u temu bukvalno samo na genetiku, već uopšteno.
Ja sam mislila da je tema samo o fizickom izgledu.
Mentalitet je tek za diskusiju.🙂
 
Ja sam mislila da je tema samo o fizickom izgledu.
Mentalitet je tek za diskusiju.🙂
U naslovu teme "genetika" je pod znacima navoda.
Mal'ko je bzv.da temu svodimo samo na halpogrupe i fizički izgled.To je i ovako nešto na šta kao pojedinci ne možemo uticati,...ili je bar to "manje bitno".
S druge strane,...svako ima svoj pojam "lepote", kako spoljašnje, tako i one duhovne.
Mentalitet naroda je nešto što je možda i najteže promeniti. Po tome se ljudi najviše razlikuju.
 
Meni se opet nikad nisu svidjali plavi muskarci.
Nekako su mi njezni i bledunjavi.
Mada,nikad ne reci nikad.😀
Nordijci su jako lepi ljudi,...visoki, zgodni, prirodni, pomalo "autistični" za moj ukus, ali niko nije idealan.
Da ne kažem- "mutavi".
Ja volim ljude vesele prirode,... Italijani i Španci su sasvim ok, ako zanemarimo visinu. 😁
 
Nordijci su jako lepi ljudi,...visoki, zgodni, prirodni, pomalo "autistični" za moj ukus, ali niko nije idealan.
Da ne kažem- "mutavi".
Ja volim ljude vesele prirode,... Italijani i Španci su sasvim ok, ako zanemarimo visinu. 😁
sta znam
ja radim dosta sa skandinavcima
vecinski su bas prijatne naravi ljudi, laki za suradnju i vrlo prostojni
 
sta znam
ja radim dosta sa skandinavcima
vecinski su bas prijatne naravi ljudi, laki za suradnju i vrlo prostojni
Ok je to,...mda nisu nešto zabavni.
Mirni su, tihi i povučeni.
Volim i one kanda mal'ko "potkačene" (Englezi su super otkačena nacija i humor im je pesprekoran-"crni" humor ponajviše, Crnogorci su "opičeni" na svoj način).
Italijani i Španci se znaju veseliti slično kao naši ljudi na Balkanu). 🤩
To je Nordijcima "out or range"!
Imam utisak da mi je tako nešto skroz mrsko i strano,...mda im je kod drugih to skroz ok.
Najlakše ih možeš " istraumirati" ortodoksnom muzikom sa naših prostora! :hehe:
 
Poslednja izmena:

Back
Top