Koje "genetike" muskarci su vam najprivlačniji?

Imate Latino zavodnike, muškarce tamnije puti obdarene dobrim "alatom", šarmantne Francuze, lepe i stasite Balcan boys-e, egzotične meleze,...e.t.c.
Koji su po vama najjj...frajeri i zašto?
Ili ste "cosmopolitskog" mišljenja, pa vam to zaista nije važno ili bar nije presudno.
P.S. Tema je pandan sličnoj temi sa istom tematikom, na PDF-u "Muškarci".
Dear ladies,...da i vas čujemo. 😉
nemam pojma
ne vidim uopce ljude tako
mislim, kroz tu prizmu shatro genetike i geografskog porijekla 😄
mentalitet uslovljen navadama odredjenih grupa kapiram, al to je nesto drugo
mislim, tu ima ko me iritira i kome ne bih orah iz ruke uzela 😆
 
Наши, без конкуренције. И то не мислим на ове изроде у уским панталоницама, стиснутих дупета због којих се преци у гробу преврћу.
Када се одморан, сит и пијан попнеш на Кајмакчалан, само онај мали, стрми део до врха и душу своју испустиш онда схватиш какве су то људине знајући кроз шта су прошли у каквом стању тамо дошли а опет неки кућама вратили.
Не желим да наше мушкарце поредим ни са ким, неупоредиви су. Моји су и мени најбољи :heart:
a dobro to je vec godina prozivodnje u pitanju
to s tim slim fit usro sam se hlacicama 😆
 
Elem, vecina latino tipova mi nije privlacna, ali nisam se licno sretala sa njima, tako da mi izbor bas i nike neki. Grci su mi onako turci isto tako.
A ne svidjaju mi se ni svi od ballanskih tipova.
Ne volim krupne muskarce... ko od brega odvaljene.
Naginjem ka tamnijima, ali nisam gadljiva na plavusane, sve zavisi.
Volim fizionomiju lica gde je nos duzi... ne volim kratke (americke) noseve kod muskaraca
Balkanci su i Šiptari, je l da su swatkiši?
Bjebice swatke haha
 

Meni je on postao lep tek kada sam navrsila tridesetu.
Ukus mi se naglo tada promenio.

Preferiram vitke muskarce, srednje visine i tamnije koze...jos ako je svetlih ociju, bingo!
Ali mi je vaznije kako se krece, kakvo drzanje ima...mozda stvarno negde Italijani...lepi su i Holandjani ali ima lepih i Jordanaca, uopste tih kombinovanih Arapa...ponekad imaju i zelene oci, tamne, tamne, kao masline...

Od muza Monike Beluci sam dosla do Bred Pita...e, toliko mi se ukus izmenio:).
 
Meni se opet nikad nisu svidjali plavi muskarci.
Nekako su mi njezni i bledunjavi.
Mada,nikad ne reci nikad.😀
Screenshot_20220906_193141.jpg

Evo ti jedan. Baš je sav bezvezan :mrgreen:
 
Elem, vecina latino tipova mi nije privlacna, ali nisam se licno sretala sa njima, tako da mi izbor bas i nike neki. Grci su mi onako turci isto tako.
A ne svidjaju mi se ni svi od ballanskih tipova.
Ne volim krupne muskarce... ko od brega odvaljene.
Naginjem ka tamnijima, ali nisam gadljiva na plavusane, sve zavisi.
Volim fizionomiju lica gde je nos duzi... ne volim kratke (americke) noseve kod muskaraca
Jao, pa ti opisujes mene! :kez:
 
Imate Latino zavodnike, muškarce tamnije puti obdarene dobrim "alatom", šarmantne Francuze, lepe i stasite Balcan boys-e, egzotične meleze,...e.t.c.
Koji su po vama najjj...frajeri i zašto?
Ili ste "cosmopolitskog" mišljenja, pa vam to zaista nije važno ili bar nije presudno.
Nije presudno u svakom slučaju ..
Ne mogu da delim muškarce na taj način.
 

Back
Top