Koje auto je "najljepše" za voziti?

mario80

Buduća legenda
Poruka
37.255
U jednom smeru 600-800 km nekada se odmah vratim što je dupla km ili 600-800x2 ako je neka druga relacija u pitanju pa bude 600-800-400 km. Hyundai je isto tvrd kao i nemački auto, meni to odgovara da ja vozim auto a ne on mene pa da zavisim od raznih sigurnosnih sistema.

botr

Iskusan
Poruka
5.537
Sećam se pre desetak godina kada sam išao da gledam nov auto, usput sam gledao i gp a bila je i jedna alfa 159 u salonu izgledala mi je kao avion cena 45 soma evra. Uplatim ja i20 pošto gp nije ni muziku imao. Odem do škode a tamo se doplaćuje za volan, suvozačev brisač itd. Epilog je danas ta alfa 159 samo se na otpadima prodaje vredi 1000-1500 evra a jundai 4 puta skuplji polovan :lol:

Otvorim oglase i vidim da je ovo masna neistina, da ne kazem nesto drugo.

mario80

Buduća legenda
Poruka
37.255
Otvorim oglase i vidim da je ovo masna neistina, da ne kazem nesto drugo.
Da biraš

Screenshot_2022-06-03-08-11-12-673_com.infostud.android.pa.jpg

botr

Iskusan
Poruka
5.537
1. Tvoj auto je 2009 god ili tako nesto, spominjes nov auto iz salona, znaci pretraga za to godiste, a ne za 3 godine stariji auto.

2. Otvoris oglase sa slike koju si okacio i vidis da su stranci i u krs stanju, u ovom prvom oglasu pise da ne radi motor.

3. Ne gledas tamno plave, svetloplave i ostale pandurske iz Italije.

Uporedjujes najskuplji, uredan Hyundai sa najjeftinijim automobilom drugog proizvodjaca.

Ostalo je Dule rekao, izmedju ostalog da velike limuzine i uopste veliki automobili mnogo vise gube na vrednosti od malih automobila, pa nije ni cudo da su procentualno izgubile mnogo vise nego neki manji auto, ali apsolutno je netacno da je jeftiniji polovnjak od tvog Hyundaija, a kamo li 4x.

Inace, prosto mi je jasno zasto moras da potenciras da je tvoj auto najbolji, najmanje trosi, a amortizeri mu se menjaju na km na kojoj se ne menjaju ni na Yugu.

Inace, 159 je 5x skuplja od Hyundaija i20

https://www.polovniautomobili.com/a...o-159-19-jtdm-novnov?attp=p3_pv0_pc1_pl1_plv0

DarkMoon

Veoma poznat
Poruka
14.149
1. Tvoj auto je 2009 god ili tako nesto, spominjes nov auto iz salona, znaci pretraga za to godiste, a ne za 3 godine stariji auto.

2. Otvoris oglase sa slike koju si okacio i vidis da su stranci i u krs stanju, u ovom prvom oglasu pise da ne radi motor.

3. Ne gledas tamno plave, svetloplave i ostale pandurske iz Italije.

Uporedjujes najskuplji, uredan Hyundai sa najjeftinijim automobilom drugog proizvodjaca.

Ostalo je Dule rekao, izmedju ostalog da velike limuzine i uopste veliki automobili mnogo vise gube na vrednosti od malih automobila, pa nije ni cudo da su procentualno izgubile mnogo vise nego neki manji auto, ali apsolutno je netacno da je jeftiniji polovnjak od tvog Hyundaija, a kamo li 4x.

Inace, prosto mi je jasno zasto moras da potenciras da je tvoj auto najbolji, najmanje trosi, a amortizeri mu se menjaju na km na kojoj se ne menjaju ni na Yugu.

Inace, 159 je 5x skuplja od Hyundaija i20

https://www.polovniautomobili.com/a...o-159-19-jtdm-novnov?attp=p3_pv0_pc1_pl1_plv0
https://www.polovniautomobili.com/a...2010&showOldNew=all&submit_1=&without_price=1

botr

Iskusan
Poruka
5.537
Po hiljaditi put nicim izazvan vredjas. Sam govoris o sebi. Glumatas nekog frajera namazanka, a u stvari si obicna ....

Svakako ne vozim auto koji se proizvodi u Indiji i svakako vozim auto koji je mladji od tvog i cak je kao polovnjak bio skuplji od tvog novog, tako da ne vidim razlog tvoje prozivke. Trenutno imam dva auta, bice i treci, neka ozbiljna limuzina e segmenta, eventualno neki fastback tipa A5 ili slicno.

botr

Iskusan
Poruka
5.537
Nemaš ti para za nov auto to tebe boli a ja ti želim da jednog dana sedneš u nov auto koji niko nije uprdeo pola miliona 🤗
Poslednji put spustam raspravu na tvoj nivo.

Nekulturni i nevaspitani covece, tebe niko nije naucio da se ne viri u tudj novcanik. Kad vec viris, Touran sam platio nekih 60-70% skuplje nego sto si ti platio svoj nov auto iz Indije koji predstavljas kao cudo tehnike. Dakle, i te kako sam za taj novac mogao da kupim nov auto.

Meni se cini da ti vuces neke komplekse iz detinjstva koje lecis na forumu.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.