Koja земља ће се следећа наћи на нишану америчке војске?

nema sanse, treba im neprijatelj poput irana na duze vreme

predpostavljam da ce biti u jevropi da bi zaplasili malko narod u jevropi

juga prosla odavno, treba im nova tema

Kad pogledam po planeti, nista mi ne pada na pamet prije Irana. Najveci kandidati.

A Siriju su vec udarili prije neke 2 godine ali su mediji o tome izvijestili malo ili nikako ;)

Europa dolazi u obzir samo ako se opet nesto usqrcite. Dugo ste vec mirni, cijelo desetljece.
 
северна кореја.
ту ће се наравно умешати кинези и одувати амере и целу јужну кореју,
затим ће осрамоћени амери да пукну пар атомских на север
онда ће кинези из подморница да отресу западну обалу уса
онда ће амери да отресу кину
онда ће руси да отресу и америку и цео нато пакт
 
северна кореја.
ту ће се наравно умешати кинези и одувати амере и целу јужну кореју,
затим ће осрамоћени амери да пукну пар атомских на север
онда ће кинези из подморница да отресу западну обалу уса
онда ће амери да отресу кину
онда ће руси да отресу и америку и цео нато пакт

a mi cemo da budemo ko krastave zabe posle cele te je*ade
 
Kad pogledam po planeti, nista mi ne pada na pamet prije Irana. Najveci kandidati.

A Siriju su vec udarili prije neke 2 godine ali su mediji o tome izvijestili malo ili nikako ;)

Europa dolazi u obzir samo ako se opet nesto usqrcite. Dugo ste vec mirni, cijelo desetljece.

Ko ти је то на аватару, да није неки U?
 
Хоће ли то бити Иран, Северна Кореја, Куба, Венецуела, Белорусија, Србија или нека седма држава?

Neka sedma drzava...Iran - tu su Rusi...S.Koreja...da su hteli mogli su...Kuba..ne verujem...Belorusija...neee..Rusija je tu...Srbija - posao je odradjen i dovoljno je potroseno para...
 
Iran i Severnu koreju sigurno nece jer znaju da i jedni i drugi poseduju nuklearno oruzije,Irak su napali zato sto su znali da nemaju iako im je to navodno bio povod.Rusija i Kina su previse tvrd orah o tome ne treba rasravljati,nisu ni Ameri ludi.Pretpostavljam da ce pokusati da zavadi neke narode bliske Rusima.A Srbiju mislim da vise nemaju razloga da napadaju oruzijem,nas ce dokusuriti diplomatijom i rasparcati na jos nekoliko delova.Po mojoj proceni na jos 3 dela,dakle uzece nam vojvodinu gde ja zivim,uzece rasku oblast i uzece bujanovac,presevo,medvedju plus kursumliju i mozda jos neku opstinicu...
 

Back
Top