Koja vrsta muzike ima najseksipilniji ritam?

levrone:
Liza, znam da je glupo da te to uopšte i pitam, ali znaš li mambo da igraš? :)

A pa kako da ne! Joj, majstore podsetime na vreme kada sam bila mala. Bila ja u Brazilu, naravno na "Carnaval do Rio de Janeiro" Mama me poslala da se lepo provedim. Kada sam odlazila, mama je rekla "Lizo, pazi da ne nazebes i dedera nemoj da se skidas". Ja sam rekla "Dobro"!

Kada sam stigla u Rio, setala sam Copacabanom u bikiniju, i videla sam svi ljudi igraju sambu. Pridruzila sam im se. Oni su se odusevili i rekli: "Lizo, dodji veceras da nastupas sa nama". Ja sam rekla: "Dobro". Uvece smo krenuli. Moja grupa je bila najbolje obucena. Mi smo bili eskimi. Mislim, suvisno je da ti pricam da sam ih sve zasenila mambom, iako su oni igrali sambu. Eto, tako sam naucila mambo. Niko me nije ucio, za to sam samouka.

P.S. Mama me videla preko CNN-a i sve je ovekovecila na porodicnoj video kaseti. Kada dodju rodjaci iz "provincije", ona to svima ponosono pokazuje. Uvek mi je drago kada obradujem svoju mamu. Rekla mi je posle dolaska: "Svaka ti cas' Lizo"! 8-)
 
jecomirka:
Kada decko/devojka igra uz neku od vrsta muzika vi imate zelju da startujete!!kakav ritam devojka/decko mora da ima da bi vas uzbudio/la(ne nepristojno)?

sa ovim plocama nema greske
B00000B81N.01._SCLZZZZZZZ_.jpg
B000002LQR.01._SCLZZZZZZZ_.jpg
B000024QDC.01._SCLZZZZZZZ_.jpg
B000063KNW.01._SCLZZZZZZZ_.jpg
B000021XXG.01._SCLZZZZZZZ_.jpg
B00000IB8E.01._SCMZZZZZZZ_.jpg
B000002G99.01._SCLZZZZZZZ_.jpg
B000001AEE.01._SCLZZZZZZZ_.jpg
B00000250F.01._SCLZZZZZZZ_.jpg
B0007WFX9O.01._SCLZZZZZZZ_.jpg
 

Back
Top