Quantcast

Koja vrsta muzike ima najseksipilniji ritam?

them

Obećava
Poruka
84
O pitam se pitam: Zasto kad pozelim da odgovorim na temu cesto naidjem na dopisivanja licne prirode (u temi) koja veze nemaju sa pitanjem!

No dobro, moj odgovor je LATINO ali pravi latino zvuk, nesto tipa samba i mambo, jako ritmicno, moze uz to vrela letnja noc, letnji kokteli, vesele boje, masa koja igra slobodno i dosta prostora za ples. Uzgred moze jedan Latino boy sa sigurnim rukama...

Pozdrav:)

plesac

Zainteresovan član
Poruka
119
latino muzika definitivno,i latino ples.neznam da li ste videli dobro odigranu rumbu nekog stranog profecionalca.kako izgledaju te devojke,kostim,sminka,nakit,pokreti...joj jao meni.a tek samba....salsa.... ma ludilo.gledao sam jedan turnir i oma se upisao u jednu latino plesnu skolu.nisu devojke bas kao u inostranstvu(nazalost svuda zaostajemo) ali je super zezanje,muzika i sve to.prvo je bilo zezanje sad sam se primio pa poceo ozbiljno da vezbam.da ne poverujes.do pre par godina latino ples mi je bio za pe..re asad me vidi.sto je najveci apsurd pored onolokih devojaka ovo homoseksualci nema ju sta tamo da traže.mislim da ih vise ima u teretani i fudbalu.malo sam zalutao.altino muzika,latino ples definitivno.barem kod mene.ako neko želi komentar na sve ovo molim na private.nemam puno vremena da obilazim forume svaki dan.ja sam inace u koloseumu,Plesna škola u kojoj je i Šilja naučio da pleše.bar oni tako kazu.devojke i ostali (nemogu ja sam sa svim da igram) vidite sta to ima www.plesnaskola-beograd.org.yu pa na podijum da se....igramo

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.