Није узалуд толико концерата распродато,која вам је омиљена песма?
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Nisu li oni Srbijanci, kakvo cvijeće?Podseca me na caleta, tako da eto ova mi je nekako draga!
Bem li ga, jedini klip na Youtube.Nisu li oni Srbijanci, kakvo cvijeće?
Нека праве наступ на отвореном који надлежни покрију да се чује нешто другачије и онда су добро дошли ако се професионално понашају за време свирке и после свирке према присутнима.Dođi u moj grad i pevaj dobrotvorno.
Pade mi na pamet pesma sasvim levog benda:
Zbog ove jedne pesme... šta ima ja da ikome plaćam?
Ja bih išla.Нека праве наступ на отвореном који надлежни покрију да се чује нешто другачије.
Они су три концерта у Сава Центру распродали,ево продају карте за четврти
али да,постоји наступ на отвореном за свирке које надлежни покрију.