Која вам је омиљена песма Лексингтон бенда?

  • Začetnik teme Začetnik teme Zauz
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

?

  • Куцкам одговор

    glasova: 1 33,3%
  • Чујем ако пусте са радија

    glasova: 0 0,0%
  • Нисам фан ал' очигледно их има

    glasova: 1 33,3%
  • Старије песме

    glasova: 0 0,0%
  • Новије

    glasova: 0 0,0%
  • Не идем на концерте за сад

    glasova: 0 0,0%
  • Знам за њих ал' не слушам приватно

    glasova: 0 0,0%
  • Изгуглаћу

    glasova: 0 0,0%
  • Немам интересовања

    glasova: 1 33,3%
  • Веома пристојни текстови и музика

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    3
Dođi u moj grad i pevaj dobrotvorno.
Нека праве наступ на отвореном који надлежни покрију да се чује нешто другачије и онда су добро дошли ако се професионално понашају за време свирке и после свирке према присутнима.
Pade mi na pamet pesma sasvim levog benda:
Zbog ove jedne pesme... šta ima ja da ikome plaćam?

Они су три концерта у Сава Центру распродали,ево продају карте за четврти

https://www.instagram.com/reel/DWKbcF3jd4Z/?igsh=aW1mYmpsZ290MTVo

али да,постоји наступ на отвореном за свирке које надлежни покрију.
 
Poslednja izmena:
Нека праве наступ на отвореном који надлежни покрију да се чује нешто другачије.


Они су три концерта у Сава Центру распродали,ево продају карте за четврти


али да,постоји наступ на отвореном за свирке које надлежни покрију.
Ja bih išla.
Volim.
Lepo su sve uradili, sve pesme su im prominentne, lepe reči-Gospodski.
 

Back
Top