Quantcast

Koja vam je omiljena istorijska licnost?

Khal Drogo

Iskusan
Poruka
5.826
Неки мој избор (самим тим су ми и омиљене) значајних историјских личности
Khal Drogo History 01.jpg

Poslednja izmena:

Altair

Ističe se
Banovan
Poruka
2.590
Sun Tzu - neverovatan strateg, izvanredan general države Wu. Pobedio je 10 puta brojniju vojsku. Naravno, to je učinio inteligencijom. Napadao na slabo branjena mesta, koristio se špijunima, okretao saveznike njegovog protivnika protiv njega itd..

Miyamoto Musashi - po meni, najbolji samuraj Japana. Zaboravila sam koliko je tačno samuraja ubio u duelima. Nikada nije poražen. Imao je strah da će ga neko ubiti dok se kupa i zato se nikada nije ni kupao. :mrgreen:

Baad_Boy

Poznat
Poruka
9.247
A gde je blog?

///

Nego...

Na prvom mestu, najznacajniji coveku svetske istorije, onaj koji je uneo svetlost proslom milenijumu. Nikola Tesla. Jedino On i Njutn, dva imena iz proslog milenijuma koja ce ostati upamcena.

A ovako od istorijskih licnosti... onaj adventista je pricao o Nikcu Od Rovini ili kako se zvase lik koji je imao takvu ekipu da su lupali Turcima reket. Kad si toliko mocan da je osvajacima pametnije da te ne diraju. Uleteo sa ekipom u sator vidjenijih turaka i posece im 29 aga na mestu i jednog pasu mislim. Toliko je na licu mesta a ukupan broj je veci.

Mochi_Teodora

Aktivan član
Poruka
1.809
A gde je blog?

///

Nego...

Na prvom mestu, najznacajniji coveku svetske istorije, onaj koji je uneo svetlost proslom milenijumu. Nikola Tesla. Jedino On i Njutn, dva imena iz proslog milenijuma koja ce ostati upamcena.

A ovako od istorijskih licnosti... onaj adventista je pricao o Nikcu Od Rovini ili kako se zvase lik koji je imao takvu ekipu da su lupali Turcima reket. Kad si toliko mocan da je osvajacima pametnije da te ne diraju. Uleteo sa ekipom u sator vidjenijih turaka i posece im 29 aga na mestu i jednog pasu mislim. Toliko je na licu mesta a ukupan broj je veci.
blog?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.